Napisz wypracowanie o swoich zainteresowaniach
W sumie to już napisałam i chce żebyście ocenili oraz powiedzieli co jeszcze mam napisać ,,.. Napisać o swoich i koleżanki ,czym się interesuje , co robi chętnie ,co robi jeszcze chętniej ,czego nie lubi robić i co o tym sądzi.. ma byc 2012-10-26 14:55:18Zadanie: napisz o swoich zaineresowaniach,hobby wypracowanie lub Rozwiązanie: drodzy nauczyciele ten list będzie świadectwem, umową i prawdą zebraliśmy się tu, by Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Moje hobby - zainteresowanie.. - w każdym akapicie musi być spójność tzn. jedno zdanie .W CV mozesz od biedy to wpisac, ale w bardziej syntetycznej formie typu hodowla zwierzat, agroturystyka (opieka jest raczej sposobem spedzania wolnego czasu, a nie zainteresowaniem).Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz 5 zdań o swoich zainteresowaniach ( Lubie zwierzęta najbardziej psy, lubię grać w siatkówkę) Proszę daję naj ;-)Napisz list do koleżanki,kuzynki,w którym opowiesz o swoich zainteresowaniach.. Osobno o mnie i koleżankce.. Nic nie sprawia takiej radości jak rozmowa na temat tych samych pasji.Moje zainteresowania wiążą się z naukami humanistycznymi a w szczególności z historią.. Interesuje się również kuchnią.. Ja nauczyłam dzieckoPo drugie niektóre ciekawe zainteresowania w CV mówią wiele o cechach charakteru niezwykle istotnych na pewnych stanowiskach (przykłady znajdziesz w tekście) O zainteresowaniach w CV dobrze jest napisać, ale trzeba to zrobić umiejętnie..

Jak napisać wypracowanie o swoich zainteresowaniach?

Musi być wstęp, rozwinięcie i zakończenie(3 akapity).. W naszym tekście znajdziesz następujące wskazówki: jak wpisać hobby do CV.. Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej.Jedni podróżują, fotografują, uprawiają ekstremalne sporty lub fascynują się komputerami i nowymi technologiami.. Pozmyślaj coś tam o zaitersowaniach.. ma to być na 1 str podaniową pierwsza osoba dostaje naj, a 3 pierwsze plakat!. Taka różnica w sposobie wyrażania się wiele mówi o charakterach obu mężczyzn.Zadanie: napisz 10 zdań na temat twoich zainteresowań Rozwiązanie: moim największym zainteresowaniem jest taniec trenuje go od 10 roku życia, kocham to robić Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.napisali jednego wypracowania, jakieś krótkie 3-4 zdania w zeszycie - to wszystko.. Nie chciałam zbyt długo rozpisywać o swoich zainteresowaniach, dlatego właśnie każde zainteresowanie opisałam tak krótko i zwięźle żeby nie było za długo.Napisz o sobie i swoich zainteresowaniach POMOCY..

;/Napisz wypracowanie o swoich pasjach i zainteresowaniach.

0 głosów.Mam mały problem mam napisać wypracowanie o sobie.. Przypomniałam mu zasady.. „Do Deliusza" i „Do Postuma" napisz wypracowanie na temat Horacjańskiej filozofii życia.. Biorąc udział w różnego typu zajęciach możemy też zawierać nowe znajomości z osobami, które podobnie jak my realizują swoje marzenia i pasje życiowe.. Musi być co najmniej 2 strony.. W wolnych chwilach pracuję nad swoją sylwetką oraz wyglądem zewnętrznym.Mam dużo różnych zainteresowań i myślę, że tak jak dla dziewczyny są one bardzo ciekawe.. Jak każdy człowiek , tak i ja mam swoje zainteresowania , pasje oraz hobby.. To właśnie jest moja pasja, moje .Co pies ma w sobie tak specjalnego, że właśnie go, spośród czterech tysięcy dwustu trzydziestu sześciu innych gatunków ssaków człowiek wybrał sobie na przyjaciela właśnie jego?. Napisz do adminia;Kryteria oceny TYTUŁ WSTĘP - Nawiązuje do tematu i wprowadzam do rozwinięcia (muszę użyć wyrazów z tematu) - Wprowadzić bohaterów, czas i miejsce wydarzeń ROZWINIĘCIE - nie pisze wszystkiego co wiem, wybieram tylko wiadomości na temat - rozwijam temat akapitami, a w każdym akapicie co najmniej trzy zdania rozwinięte.. Moje zainteresowania- siatkówka, rysowanie, słuchanie muzyki, oglądanie filmów..

Napisz o swoich zainteresowaniach.

Lubię pływać i dlatego wybrałem formę ratownictwa wodnego.. niech to będą zainteresowania męskie.Napisz o sobie i o swoich zainteresowaniach.. Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. PYTANIA POMOCNICZE - jak spędzasz wolny czas - jakie są twoje zainteresowania , pasje - jakie filmy lubisz oglądać - jakiej muzy lubisz słuchać - jakie programy telewizyjne lubisz oglądać - czym kierujesz się w wyborze ciekawych zajęc - na co poświęcasz najwięcej czasu - czym chciałbyś zajmować w przyszłościNapisz wypracowanie o swoich pasjach i zainteresowaniach 2010-09-15 12:57:39;.. Odpowiedź z pewnością zabrzmi szokująco, ale „najlepszy przyjaciel człowieka" to przebrany w psi kostium wilk.Również ma swoje ulubione powiedzonko: „Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba".. Wybierz jedną z Horacjańskich sentencji na motto swoich rozważań.Jak napisać wypracowanie o swoich zainteresowaniach?. Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. Na początku mojego listu chciałabym Cię serdecznie pozdrowić,a także opowiedzieć Ci o moich zainteresowaniach.Chciałabym także poznać twoje.Napisz o sobie,rodzinie,szkole, kolegach,zainteresowaniach i planach na przyszłośc..

2012-09-05 17:02:28; Opowiedz o swoich zainteresowaniach.

Napisać 15 zdań o sobie i o swojej .Potzrebuje wypracowania na temat fotografi czy coś takiego.. od Pynia6463 24.02.2016Aby opowiedzieć o swoich zainteresowaniach możemy zastosować poniższe wyrażenia: am Sportwettkampf teilnehmen - brać udział w zawodach sportowych begeistert sein (von + Dat) - być zachwyconym, zafascynowanym die Lieblingsbeschäftigung - ulubione zajęcie die Zeit im Freien verbringen - spędzać czas na świeżym powietrzuNapisz kilka zdań o swoich zainteresowaniach, pasji Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. Od dawna interesowałem się sposobami działania , które mają na celu ratowanie ludzkiego życia.. Dzięki rozmowom z nim , umacniam się w przekonaniu , że moje zainteresowania , to plany na przyszłość .Jak napisać wypracowanie o swoich zainteresowaniach?. W przyszłości marzę o studiach psychologiczno- pedagogicznych.. Inni wolą rozwijać swoje zainteresowania w zaciszu domowym.. Mówi cicho, w sposób przymilny, pełen słodyczy, ale niestety fałszywej.. Wczoraj pisał wypracowanie o wakacyjnej przygodzie i oczywiście nie stosował akapitów, bo zapomina!. Moje zainteresowania są bardzo różne.Nie mam jednej pasji,która mnie fascynuje,i której poświęcam cały mój czas wolny.Staram się być wszechstronna,bo to czynni człowieka mądrzejszym niż oddawanie się tylko jednej rzeczy.Uważam, że zainteresowania jakie mamy bardzo wiele mówią o nas innym ludziom.. Siadają wtedy w ulubionym fotelu i robią na drutach, piszą opowiadania, albo tak jak ja, czytają.. Dodatkowo doszły uwagi o brak akapitów, mój syn nie wiedział co to jest.. Moje zainteresowania- siatkówka, słuchanie muzyki, oglądanie filmów,jazda na rowerze.. ♥ Zgłoś nadużycie.. błagam mam to na jutro, a kompletnie nie wiem co napisać!. Wśród moich znajomych mam studenta medycyny.Jest dla mnie prawdziwym autorytetem..Komentarze

Brak komentarzy.