Napisz opowiadanie z dialogiem o niezwykłej przygodzie
Opowiadanie wydarzenia z ksiegi dżungli; Pomocy!. Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że warto być patriotą.. Opowiadanie to krótka forma wypowiedzi narracyjnej, zawierającej wątek, na który składa się wiele powiązanych ze sobą wydarzeń.Napisz opowiadanie o dowolnej przygodzie z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' Pomóżcie sama nie dam rady.. Prościej mówiąc, narrator opowiada o jakimś zdarzeniu.. Poniżej zamieszczam fragment.. Powieści i opowiadania znajdujące się w tej kategorii należą do klasycznych dzieł literatury, zarówno polskiej jak i powszechnej.. : Pewnego słonecznego dnia pojechałam z klasą na wycieczkę do zamku w Warszawie.. Nikt oprócz mnie nie wiedział o jej istnieniu.. Staś i Nel są bohaterami powieści Henryka Sienkiewicza pt '' W pustyni i w puszczy ''.. Bez względu na to, jaki rodzaj opowiadania chcesz napisać, musisz pamiętać o tym, aby tekst był trójdzielny.. Proszę o szczere oceny, wytykanie błędów.Była bardzo ładna , skromna oraz dobra , ale niektórzy niedostrzegali tego .Napisz opowiadanie o przygodzie, którą przeżył ktoś, kto przeniósł się do świata przedstawionego; Jeden z bohaterów Pana Tadeusza przeniósł się do współczesności napisz opowiadanie z dialogiem.. opisu sytuacji i opisu postaci.. W dodatku rodzice nie planowali żadnego urlopu, więc zapowiadało się na to, że spędzę ten wolny czas w mieście.napisz szczegółowy plan wydarzeń z książki przygody robinsona cruzoe Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 2 rozwiązania: autor: domisia199 28.3.2010 (21:00) Napisz list do afrykańskiego chłopca Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: Panterka007 29.3.2010 (16:51) jak mam napisać opowiadanie o .Zadanie: napisz opowiadanie z dialogiem na temat quot moja Rozwiązanie: pewnego razu wybrałam się ze swoja koleżanką paris na obserwację ptaków wyruszyłyśmy Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Jakiś czas temu zaczęłam pisać opowiadanie o FNiN..

Napisz opowiadanie twórcze o jednej z przygód Ateny.

2012-09-09 14:01:38 Napisz opowiadanie z dialogiem pt. " przygoda w górach" 2011-11-03 15:01:55 Krótkie opowiadanie pt. " Moja wakacyjna przygoda " 2010-09-05 12:26:24Napisz opowiadanie na temat ,,Moja przygoda wlesie''.. Po kilku godzinnej podróży dotarliśmy do celu.Napisz opowiadanie o przygodzie w święta wielkanocy 2016-03-29 11:58:30 Napisz opowiadanie o przygodzie .. Kiedy wreszcie się nam to udało i wszystkie rzeczy były rozpakowane, nastał wieczór.. Wyróżniamy kilka rodzajów opowiadania.. Było fantastycznie.. Na drugi dzień w szkole - redagujemy opowiadanie z dialogiem.. proszę o wypisanie cech charakterystycznych z komiks.. Wyobraź sobie, że nagle trafiasz do gimnazjum w Kler.Mam napisać opowiadanie na temat " Moja wakacyjna przygoda" o czym bym mogła napisać ?. Typy opowiadań Opowiadanie twórcze Wymyślasz historię i ją spisujesz.Napisz opowiadanie z dialogiem o dalszych przygodach dziewczynki z szóstego księżyca dominikrycek dominikrycek Nina znalazła się na się na Ziemi.. 2013-09-05 17:01:50 Zredaguj opowiadanie z elementami opisu przyrody i zachodu słońca o przygodzie wakacyjnej (może być zmyślona).Napisz opowiadanie o dowolnej przygodzie z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' zadanie dodane 5 grudnia 2010 w Język polski przez użytkownika blendi2710 ( 270 ) [Szkoła podstawowa] w-pustyni-i-w-puszczyMoja niezwykła przygoda - opowiadanie z dialogiem..

"Skrzydlak" - ciąg dalszy niezwykłej opowieści.

W opowiadaniu mogą pojawić się postaci drugoplanowe, opisy, refleksje.. Daję naj ♥ To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. 2014-02-05 20:21:52 Opowiadanie Z Dialogiem .. 2014-02-02 14:02:18 Prosze o pomoc musze napisac opowiadanie z dialogiem 2013-01-09 16:09:49Jak napisać opowiadanie, czyli opowiadanie i jego rodzaje.. na dzisiaj wymiślić końcówkę l. Jakie elementy składają się na świat przedstawiony w. basn o ukaranym królewiczu-musze napisac; Napisz Opowiadanie o Spotkaniu jednego z bohaterów .. Wyobraź sobie, że jesteś królem Poleandrem i opisz, .. napisz opowiadanie na .Chciałem odpocząć i wybrałem się na łąkę.. Pomózcie na jutroNapisz krótkie opowiadanie, którego bohaterami będą postacie z wybranej bajki Ignacego Krasickiego.. Wiem, że nie dzieje się w nim jeszcze zbyt wiele (powiedzmy, że to taki prolog), ale obiecuję, że kolejne fragmenty będą ciekawsze.. W lipcu byłam wraz z moją najlepszą przyjaciółką w Trzęsaczu.. W wypracowaniu odwołaj się do wybranej l …Wakacyjna przygoda - opowiadanie.. Gebhr chciał przenocować.. Budzę się w nocy, jest jeszcze ciemno, za oknem szaruga jesienna, deszcz delikatnie uderza w moje okno.. Przeżyli oni wiele przygód.. Jednak ostatniej środy przeżyłem niezwykłą przygodę, zupełnie inną od tego, co zazwyczaj spotyka mnie w ten .Opowiadanie z dialogiem na polski :) Polonistka zadała zadanie domowe, żeby napisać opowiadanie z dialogiem..

1 ocena Najlepsza odp: ...Napisz opowiadanie moja niezwykła przygoda.

Gdy wspominałem czasy, kiedy przeprowadziliśmy się z rodzicami w nowe miejsce, to aż nie mogłem uwierzyć w historię, która tkwiła głęboko w moim umyśle.. Nie napisałam jeszcze dużo.. • Mit o Dedalu i Ikarze .Sprawdź jak napisać opowiadanie, jakie występują jego rodzaje, zapoznaj się z przykładami tematów opowiadań.. Potem odrabiam lekcje, jem obiad, gram w piłkę z kolegami - przyznacie sami, że dość zwyczajny plan dnia.. Opowiedz historię prawdziwą lub wymyślona.. O to jedna z nich : Była godzina piąta po południu.. Od razu po przyjeździe na miejsce poszłyśmy rozbić namiot.. dostałam za to szóchę !. Ciotka ledwie dobudziła go o dziewiątej.Fantastyczna podróż na obcą planetę.. A to całe rodziny z małymi dziećmi, pary narzeczonych, a to grupki znajomych.. 2012-10-31 16:59:30; pomocy Napisz opowiadanie na temat moja przygoda w sklepie.Może to być historia.2010-10-09 23:04:59; Napisz opowiadanie pt.,, Przygoda w starym domu,, 2010-01-18 21:12:24O wielkiej pasji, o .Co to jest opowiadanie?. Może z czasem coś przyjdzie mi do głowy.. Przecieram oczy ze zmęczenia patrzę na zegarek, jest dopiero piąta, lecz przypomniałem sobie że to ten dzień, to już dzisiaj spełnią się moje marzenia.. Poznam inne planety, może nawet i nowe cywilizacje, będę podróżował z zawrotną .Napisz opowiadanie z dialogiem i przedstaw w nim jakieś zabawne zdarzenie, w którym brał udział bohater literacki..

Nie zważając na...Napisz opowiadanie z dialogiem.

Szukał jakiegoś bezpiecznego miejsca, które dałoby.Napisz opowiadanie o wymyślonej przez ciebie przygodzie bohatera jednej z obowiązujących lektur szkolnych który odbył podróż wymagającą niezwykłej odwagi.min 200 słówMoje wakacje zaczęły się nieciekawie.. 2010-12-19 14:52:03 Napisz list do bliskiej ci osoby w którym opowiesz o niezwykłej przygodzie w ciemnym lesie 2012-10-13 19:29:34Spotkanie z lwem - przygoda z lektury "W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza.. Potrzebuje.. Był tak roztrzęsiony wczorajszą sytuacją z Becky, że zasną dopiero nad ranem.. Lekcje w środę kończę w południe i udaję się do domu.. Na razie nie wymyśliłam tytułu.. w-pustyni-i-w-puszczy; opowiadanie; przygoda; zadanie dodane 5 grudnia 2010 w Język polski przez użytkownika blendi2710 (270) [Szkoła podstawowa] edycja 5 grudnia 2010 przez użytkownika -KaI-2 odpowiedzinapisz opowiadanie z dialogiem min 250 słów o mrówce.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów i dowodzić, że dobrze znasz wybranego bohatera.Napisz opowiadanie z dialogiem.. W lecie jest to miejsce cudowne - pełne błękitnych, czerwonych i żółtych kwiatów, nad którymi latają przepyszne, tęczowe motyle i złociste pszczoły.Napisz opowiadanie z dialogiem Podobne tematy.. To znaczy, że powinien mieć wstęp, rozwinięcie i zakończenie.. "Przygody Tomka Sawyera" Na drugi dzień Tomek spóźnił się znowu do szkoły.. Oto moje chcecie poczytać ?. Opowiadanie to krótki utwór narracyjny pisany prozą o prostej, najczęściej jednowątkowej fabule.. 1 Kiedy już dorosłem, zapomniałem o Skrzydlaku i o tym, co mnie spotkało..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt