Napisz opowiadanie o swojej rodzinie po rosyjsku
Z zawodu jest nauczycielką matematyki.. Chodzę do drugiej klasy liceum.. To dla mnie niezwykle interesujące, do jakich krajów docierają zamieszczane przeze mnie informacje.. Dziś dowiesz się jak możesz opowiedzieć o swoich zainteresowaniach i hobby po rosyjsku.Formy wypowiedzi po rosyjsku.. 8,472 wizyt.. Napisz po rosyjsku o swojej ulubionej gazecie lokalnej.. Składa się ona z czterech osób: mamy, taty, brata i mnie.. Mogą być wymyślone np. Moja siostra jest ładna.jak napisać CV po rosyjsku, aby dostać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.. Mój tata jest policjantem, zajmuje się również gospodarstwem, a mama pielęgniarką, interesuje się pieczeniem ciast.. Mieszkam na wsi razem z moją rodziną, mamą, tatą, starszym bratem i ukochanym psem.. uwzględnij wiek, wygląd, zainteresowania wszystkich jej członków.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napiszesz po rosyjsku o swoich wakacjach?. 0 głosów.. Napisz po rosyjsku 7 czynności ktore robi lekarz .Napisz opowiadanie po rosyjsku o swojej rodzinie.. Mam napisać 5 zdań o rodzinie po angielsku, ktoś pomoże?. Byłem w hotelu nad morzem w lipcu z rodziną.Czyta się:Ja byl w gostinice u morja w .. żeby te zdania były po rosyjsku ale napisane po polsku:) ale myślę, że pewnie chodzi o to jak to się czyta.. Pracuje w szkole.. 4,094 wizyt.. zadanie dodane 26 maja 2011 w Język rosyjski przez użytkownika przecinek (0) .Mam napisać 5 zdań o rodzinie po angielsku, ktoś pomoże?.

tzn opowiadanie o swojej rodzinie po rosyjsku.

Witamy Cię na kolejnej lekcji języka rosyjskiego dla początkujących od Rosyjki.pro.. Moja mama ma na imię Olga, ma czterdzieści lat.. Ma się tam znajdować:-czy rodzina jest duża czy mała-imiona osób z rodziny czyli: mama,tata oraz rodzieńctwo -wiek tych osób -gdzie pracują Podajcie mi jakiś wzór jak to wygląda jak znacie jakieś audio to proszę o .Zadanie: napisz opowiadanie po rosyjsku co robisz w poszczególne dni tygodnia mowa o sporcie potrzebne na już daje naj klawiatura rosyjska.. bo mam zaliczyć w przyszły wtorek opowiadanie o swojej rodzinie słownie pomóżcie mi.. ProooszeMam na imię Paulina, mam 17 lat.. Napisz po rosyjsku 7 czynności ktore robi lekarz.Zadanie: napisz po rosyjsku krótkie wypracowanie na temat Rozwiązanie: nie mam rosyjskiego wejdz na tłumacza naoisz po polsku a później przetłumacz na rosyjskli d. napisz po rosyjsku .Napisz opowiadanie po rosyjsku o swojej rodzinie.. Serwis Sciaga.pl nie odpowiada za treści umieszczanych tekstów, grafik oraz komentarzy pochodzących od użytkowników serwisu - zgłoś naruszenie-- Regulamin i Politka prywatności .Serwis Sciaga.pl nie odpowiada za treści umieszczanych tekstów, grafik oraz komentarzy pochodzących od użytkowników serwisu - zgłoś naruszenie-- Regulamin i Politka prywatności .Zasady zapisywania i wymowy liczb w języku rosyjskim.Napisz opowiadanie po rosyjsku o swojej rodzinie..

Opowiadanie o mojej szkole po rosyjsku.

Napisz do adminia;Ostatni dzień kalendarzowego roku zwykle skłania do podsumowań i tym razem zgodnie z tradycją chciałabym podziękować wszystkim gościom, odwiedzającym mój portal.. Napiszesz po rosyjsku o swoich wakacjach?. Moja babcia mieszka w malej wiosce, ktora nazywa sie *****.. by móc napisać komentarz.. Napisz do adminia; Hosting zdjęć .Opowiadanie po rosyjsku drukuj.. 4,925 wizyt.. Prooosze Mam na imię Paulina, mam 17 lat.. Długie formy wypowiedzi po rosyjsku.. prosze mozecie mi pomócZnasz odpowiedź na pytanie: Napisz opowiadanie o swojej rodzinie 10 zdań moja rodzina składa się z pięciu osób mam dwóch braci po niemiecku do wieczora mi potrzebne?. O to tekst:Moja rodzina jest nie duża,mama,taka,siostra i ja.Mama nazywa się Danuta Iwanowna a tata.zadanie dodane 26 lutego 2013 w Język rosyjski przez użytkownika niezalogowany [Gimnazjum] ferie;Mam napisać wypracowanie po angielsku ok.10 zda.. W 2014 roku blog Po-rosyjsku.pl odwiedziło …Opowiadanie o wakacjach Podobne tematy.. Mój tato ma na imię Paweł, ma czterdzieści dwa lata.. Moja szkoła jest duża, jest w niej dużo gabinetów przedmiotowych.. strzele!. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do .Idealne dla słuchowców - zamień swoje słówka w audiokurs i ucz się:..

Opis mnie i mojej rodziny po rosyjsku.

Opowiedz swojej koleżance z rosji o wakacjach w polsce.. zadanie dodane 14 stycznia 2011 w Język rosyjski przez użytkownika martaf17 (10) [Szkoła podstawowa]Drogi Użytkowniku!. Gospodarstwo mojej babci jest.Jak nauczyć się rosyjskiego?. Oboje mają 43 lata.Nazywam się Anna Sokołowa.. Muszę napisać wypracowanie na temat swojej rodziny po rosyjsku.. czasowniki rosyjskie przedmioty szkolne po rosyjsku zawody po rosyjsku jedzenie po rosyjsku zwierzęta po rosyjsku słowa po rosyjsku rodzina po rosyjsku.. 87% Religie po rosyjsku (0) Brak komentarzy Dodaj komentarz.. Po drugie, jeśli umiesz z pasją opowiadać o swoich zainteresowaniach, sprawiasz wrażenie osoby, która będzie w stanie szczerze zaangażować się w obowiązki zawodowe.. 2011-09-25 16:12:37; Napisz 5 zdań po niemiecku o swojej rodzince.. Zadanie: krótkie opowiadanie po rosyjsku o swojej rodzinie Rozwiązanie:po rosyjsku , to po polsku moja rodzina pochodzi ze szczecina gdzie się rozpoczęła nie ma dnia w którym wszyscy z rodziny się nie śmiali i nie robili zakupów albo gdzieś wyjeżdżali , ogólnie moja rodzina jest bardzo zakręcona pozytywnie moja kochana rodzina składa się z 4 synów i oczywiście mamy i taty .Napisz opowiadanie o sobie i swojej rodzinie po rosyjsku..

Kliknij i odpowiedz.Opis mnie i mojej rodziny po rosyjsku.

Pracuje w szpitalu jako lekarz.Rodzina po rosyjsku - p ytania i odpowiedzi.. Mieszkam na wsi razem z moją rodziną, mamą, tatą, starszym Kolesiowaty Język rosyjski; Napisz po rosyjsku 7 czynności ktore robi lekarz roza123 .Prace domowe - Rosyjski - krótkie opowiadanie o wakacjach Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com.. W tej części kursu rosyjskiego dla początkujących dowiesz się jak poprawnie zadać pytanie po rosyjsku (pytania typu: kto to jest?).. 0 głosów.. 5-6 zdań: -gdzie wypoczywałaś -co tam robiłaś(2 zdania)… Natychmiastowa odpowiedź na .Mamy nadzieję, że spodoba .Zadanie: krótkie opowiadanie po rosyjsku o swojej rodzinie Rozwiązanie:po rosyjsku , to po polsku moja rodzina pochodzi ze szczecina gdzie się rozpoczęła nie ma dnia w którym wszyscy z rodziny się nie śmiali i nie robili zakupów albo gdzieś wyjeżdżali , ogólnie moja rodzina jest bardzo zakręcona .Przetłumaczenie po rosyjsku o mojej rodzinie - napisał w Języki obce: WitajcieProszę o pomoc, bo tego ojca mojego kiedyś.. Krótkie formy wypowiedzi po rosyjsku.. Potrzebuję pomocy z języka rosyjskiego, ponieważ jestem "pod ścianą".. 1 odpowiedź.. Chcę opowiedzieć o swojej rodzinie.Mam niedużą rodzinę.. Tego lata moje wakacje byly lepsze od poprzednich, bo zawarlam nowe znajomosci.. Z nami nauczysz się jak skonstruować potwierdzenie i zaprzeczenie posiadania członka rodziny (zdania typu: mam brata; nie mam siostry).Zasady zapisywania i wymowy liczb w języku rosyjskim.Napisz opowiadanie po rosyjsku o swojej rodzinie.. 5-15 zdań o swoich wakacjach np, W czasie wakacji byłam w górach itd.. Swoje ostatnie wakacje spędziłam u babci.. 2009-02-16 17:28:58; Napisz 5 zdań o sobie i swojej rodzinie z czsownikiem być po Angielsku 2014-06-21.0 głosów.. 4,113 wizyt..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt