Wypracowanie klasowe z lektury ten obcy
Użytkownicy szukali również w naszych .Kiedy Ula była małą dziewczynką, jej rodzice rozwiedli się, Ula zamieszkała z mamą.. Ula zamieszkała z tatą w Olszynach i zaakceptowała jego nową żonę.Hej pomocy mam jutro prace klasową z lektury ten obcy?. Skomentuj.. Lena37p 11 .Moim zdaniem najciekawszym wydarzeniem w książce "Ten Obcy" jest fragment, gdy Zenek uratował małe dziecko przy sklepie.. 84% Charakterystyka Uli Zalewskiej.Zenek Wójcik to tytułowy obcy z książki Ireny Jurgielewiczowej.. Jest tak cenna, że każdy o nią zabiega - dzięki niej mamy poczucie bezpieczeństwa i wsparcia tak potrzebnego nam w różnych trudnych życiowych sytuacjach.. 71% "Ten obcy" - charakterystyka najważniejszych postaci.. Wakacje właśnie dobiegały końca i każde z dzieci wracało do swoich miast.. Odwiedzają też Ulę i przekazują jej wiadomość, że niebawem odwiedzi ją Pestka.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćTematy Wypracowania z Polskiego Lektura "Ten Obcy" Będę miała nie dlugo wypacowanie klasowe z lektury " Ten Obcy " Chętnie bym się przygotowała ale nie wiem jakie moga być Tematy Wypracowania .Powieść Jurgielewiczowej „Ten obcy" jest powieścią złożoną i wielowątkową.. Pewnego dnia Marian, Julek, Pestka i Ula poszli do Zenka na wyspę, aby mu dać jedzenie..

Wypracowania z lektury ''Ten obcy'' ?

7 sposobów na wypracowanie dobrych nawyków odrabiania pracy domowej.. w Strykowie.. Została zachowana oryginalna pisownia autora.. Z uwagą czytaj polecenia, wykonuj dokładnie to, czego one dotyczą.. Była bardzo ładna i wysportowana.. 82% "Ten obcy" - opracowanie lektury.Sprawdzian ze znajomości lektury "Ten obcy" /kl.VI/ Drogi Uczniu!. Niestety, niedługo potem jej matka zmarła.. Półsierota była wychowywana przez ciotki, miała wprawdzie ojca, który był lekarzem.Dodaj wypracowanie; Dodaj ściągę .. 2009-10-15 19:42:34Jak szybko nauczyć się na prace klasową z lektury?. Wymień głównych bohaterów (imiona, nazwiska) Ula Zalewska Zenek Wójcik Pestka Ubyszówna Julek Miler Marian Pietrzyk 3. Podaj miejsca wydarzeń mała wyspa nad rzeką młynówką Olszyny 4.. 84% "Ten obcy" plan wydarzeń.. Zenek Wójcik - główny bohater utworu, tytułowy "obcy".. 2010-10-18 19:29:40; Hej mam problem, bo nie przeczytałam lektury ten obcy i mam pisać prace stylistyczną i chcem sie zapytać czy wtedy jak zenek odjeżdzał pociągiem do wujka janicy to on jechał sam czy z wujkiem?. Ma szesnaście lat, kiedy pojawia się na wyspie.. Ma szesnaście lat, kiedy pojawia się na wyspie.. _darek_ 12 pkt.. Wachlarz na lato - kolorowy paw.. Książka ta nie powinna nigdy zniknąć z listy lektur, gdyż posiada przesłanie ponadczasowe i do dziś aktualne.Charakterystyka bohaterów..

79% Opracowanie lektury "Ten Obcy".

streszczenie tajemniczy pacjent z lektury przygody sherlocka holmesa zbrodnia raskolnikowa w kontekście współczesnych problemów wladza przywilej obowiazek czy przeklenstwoPrzyjaźń jest jedną z najważniejszych rzeczy w życiu człowieka.. Przedstawione w powieści wydarzenia są bardzo uniwersalne - pomimo tego, że akcja rozegrała .Dalsze losy czwórki głównych bohaterów powieści „Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej według mnie potoczyły się szczęśliwie.. Uśmiechnij się i zmierz się z tym zadaniem.. Czas fabuły powieści obejmuje również wydarzenia wcześniejsze - śmierć matki Zenka, jego ucieczkę z domu, odejście ojca Uli, śmierć matki dziewczyny i lata .Ula Zalewska to jedna z dwóch głównych bohaterek powieści Ireny Jurgielewiczowej pt. „Ten obcy".. Udostępnij.. Pestka była energiczna i stanowcza, zawsze skora do działania.Zenek Wójcik jest głównym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej: „Ten obcy".Pochodzi z Wrocławia, gdzie mieszkał z rodzicami.Po śmierci matki, która zawsze broniła go przed atakami ojca-alkoholika, znalazł się w bardzo trudnej sytuacji.Jakie mieliście tematy z lektury ,, Ten obcy " na wypracowaniu szkolnym ?. w Olszynach.. Napisz wstęp, który obejmuje przedstawienie postaci.. Oski1101 29 pkt.. 2012-03-31 10:26:55Bez wątpienia jest to pozycja obowiązkowa dla każdego dorastającego człowieka, który spotyka na swoje drodze przeróżne osoby..

Oprócz: Tematy prac klasowych z lektury ten obcy.

Bardzo się zdziwili, gdyż nie zastali tam Zenka.Test z lektury: „Ten Obcy".. w Strzemienicach.. Bartusra 5 lat temu.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Posiada szczupłą sylwetkę i jasne blond włosy.. 2009-11-16 17:19:06 Jakie tematy mieliscie na wypracowaniu z "ZEMSTY"?. Komentarze (0) skomentuj Najnowsze Najstarsze Najlepiej ocenione REKLAMA.. 2013-03-04 20:38:29; Ej mam jutro prace klasową z Ten Obcy!. Zenek ma szesnaście lat, jest wysoki i szczupły, zwinny, zręczny i silny.. 46 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jest niezwykle wrażliwą, czułą i sympatyczną trzynastolatką.. Mini tablica korkowa.Wypracowanie klasowe ten obcy to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Kiedy rozpoczęła się akcja książki?. Najważniejszymi obecnymi w niej wątkami są: wątek podróży Zenka w poszukiwaniu wuja, pierwsze uczucie Uli i Zenka oraz relacja Uli z doktorem Zalewskim.. Nad jaką rzeką toczy się rozgrywana akcja?Czas i miejsce akcji „Tego obcego" Akcja powieści Ireny Jurgielewiczowej: „Ten obcy" rozpoczyna się we wtorek 11 lipca i obejmuje wydarzenia, rozgrywające się na przełomie kilku tygodni - do połowy sierpnia.. Krab z muszelki.. Są rzeczy, które też możesz otagować Wypracowanie klasowe ten obcy?.

Opowiadanie z lektury "Ten Obcy" REKLAMA.

Chłopiec opuścił Wrocław uciekając od swego ojca (właściciela warsztatu samochodowego), który nadużywał alkoholu i znęcał się nad synem.. w Łętowie.. Weź pod uwagę, skąd pochod zi główny bohater, informacje o jego rodzinie, problemy w życiu oraz jego decyzję dotyczącą przyszłości.. Od razu dowiadujemy się, że niedługo przed rozpoczęciem akcji utworu jej matka zmarła.Kryteria oceny charakterystyki.. pytanie 1 z 10.. .Quiz wiedzy o lekturze "Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. Ich zdaniem należy sprawdzić kim jest nieznajomy.. Na pewno uważnie przeczytałeś lekturę "Ten obcy".. 2009-11-04 14:11:38 Jakie mieliście tematy z lektury ,, Ten obcy " na wypracowaniu szkolnym ?. Teraz zaprezentuj swoją wiedzę i umiejętności zdobyte w trakcie lekcji.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. 11 lipca, we wtorek 2.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Jest on półsierotą, jego matka zmarła, a opiekował się nim ojciec, który nadużywał alkoholu.Chcą jej powiedzieć, że ktoś obcy pojawił się na ich wyspie.. 1.Pestka Ubyszówna Jedna z bohaterek powieści psychologicznej I.Jurgielewiczowej pt."Ten obcy".Trzynastoletnia dziewczyna, która spędzała wakacje w Olszynach.. Książkowe podróże .. "Ten obcy" Ireny Jurgielewicz wskazuje jak doświadczać przyjaźni i miłości.. Miała czarne, puszyste włosy, które kontrastowały z szarymi oczami.. 2009-11-16 17:19:06 jutro mamy wypracowanie z "Ten Obcy " jakie mogą być tematy ?. Bohaterowie utworu „Ten obcy" dojrzewali do przyjaźni.Pytania, jakie mogą być na sprawdzianie z lektury (jeżeli ktoś ma) 1.. Dlaczego obcy (czyli Zenek) szukał wujka?. kartka pamiętnika uli zenka pestki mariana lub julka dalszy ciąg lektury dam n.a.j .. 85% Elementy świata przedstawionego w powieści Ireny Jurgielewiczowej "Ten obcy" - opracowanie.. W jakiej miejscowości najczęściej toczy się akcja?. Powodzenia!. 2009-10-18 12:49:42 Jakie mogą być pytania na wypracowaniu klasowym z " Opium w rosole"?. Wracając do domu, rozmawiają o Pestce, która bardzo im się podoba i którą uważają za miłą dziewczynę.. Ma ciemne włosy.. Od nowego akapitu zajmij się jego wyglądem zewnętrznym, (podaj najistotniejsze cechy wyglądu, opisz, jak wyglądał, kiedy dzieci zobaczyły go po raz .83% "Ten obcy" - świat przedstawiony - opracowanie.. Jest ubrany w zniszczoną wiatrówkę i ciemne drelichowe .79% Krótka charakterystyka Uli Zalewskiej z powieści "Ten obcy" 80% Cechy bohaterów książki "Ten Obcy".. Ojciec Uli jest z zawodu .Aby znaleźć interesują Cię ściągę, prace czy też wypracowanie na temat: Tematy prac klasowych z lektury ten obcy..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt