Wypracować się synonim
Synonimy te zostały podzielone na 12 różnych grup znaczeniowych.. Słownik wyrazów bliskoznacznych do słowa wykreować.. Słownik synonimów języka polskiego.Udało mu się uzyskać tak dobry wynik z matury, że bez trudu dostał się na wymarzone studia.. Postanowił kontynuować dalej swoje przemówienie.. Jeżeli znasz inne synonimy do słowa „dostać" lub potrafisz określić ich nowy kontekst znaczeniowy, możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy synonim.. Ponad 42 000 haseł i 500 000 wyrazów bliskoznacznych języka polskiego.. - błędy odmiany.. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.Synonimy te zostały podzielone na 13 różnych grup znaczeniowych.. wypracować, niewypracowana, niewypracowaną, niewypracowane, niewypracowanego, niewypracowanej, niewypracowanemu, niewypracowani .Znalezione synonimy dla słowa wypracować to: eksploatować, wypracować, obrobić, opracować, zredagować, wyrobić, zapracować, zarobić, zasłużyć, wykonać .wypracowanie - definicja, synonimy, przykłady użycia.. Ponad 42 000 haseł i 500 000 wyrazów bliskoznacznych języka polskiego.. Zadanie dla Ciebie.. Słownik synonimów języka polskiego.Zobacz synonimy słowa wypracować w najlepszym słowniku synonimów języka polskiego.. Np. Nowy York to miasto jak z bajki, ale istnieje też inna strona medalu..

Np.synonim wypracować.

Dzisiaj zachęcam Cię zatem do zrobienia dziesięciu fiszek - w ramach codziennego treningu językowego - z synonimami jednego z najczęściej nadużywanych słów w języku angielskim - przymiotnika „very" (przykładowe synonimy znajdziesz poniżej).Znalezione synonimy zaczynające się na WY: wy, wyabstrahowanie, wyabstrahowany, wyalienowanie, wyalienowany, wyasygnować, wyasygnować fundusze, wybaczać .Poznaj definicję 'wypracowanie', wymowę, synonimy i gramatykę.. Najlepsze synonimy i wyrazy bliskoznaczne w sieci.Słownik synonimów rekomendowany przez prof. Jerzego Bralczyka.. I tak na przykład zły (głupi .. syntetycznego - typologii rolnictwa.. .Zobacz synonim wypracowanie - wszystkie synonimy pasujące do tego słowa to 6.. - błędy składniowe.. Synonimy te zostały podzielone na 15 różnych grup znaczeniowych.Synonimy te podzielone zostały na 20 różnych grup znaczeniowych.. wypracować, niewypracowana, niewypracowaną, niewypracowane, niewypracowanego, niewypracowanej, niewypracowanemu, niewypracowani .Nasza redakcja podzieliła się na dwa wrogie obozy.. Prosimy o rozstrzygnięcie sporu i pogodzenie zespołu.Synonim słowa: wypracować Spis treści: Wszystkie synonimy do słowa wypracować.. Jeżeli znasz inne słowa bliskoznaczne do słowa „opracować" lub potrafisz określić ich inny kontekst znaczeniowy, możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy synonim .Lista słów i wyrażeń podobna do słowa wykreować: wykreować rolę, wykreować się..

Znaczenia słowa wypracować.

Otóż piszę opowiadanie z akcją rozgrywającą się w tej miejscowości.. Synonimy do wypracować z podziałem na kontekst Znaczenia słowa wypracowaćSynonimy dla słowa wypracowany to: atrakcyjny, cieszący się popularnością, kultowy, legendarny, modny, osiągnięty, popularny, słynny, uznany, wypracowany .Synonimy dla słowa prawować się to: prawować się, procesować się.. Otóż chodzi mi o to, czy zastępując słowa: Unia Europejska, Piętnastka słowem Wspólnota, powinnam je zapisać dużą czy małą literą.,,Nowi członkowie Wspólnoty", ,,Polska będzie negocjować z Unią, ale czy uda się jej wypracować korzystne warunki wejścia do Wspólnoty?. W naszym słowniku wyrazów bliskoznacznych języka polskiego dla słowa wykreować znajduje się łącznie 81 synonimów.. wypracować, niewypracowana, niewypracowaną, niewypracowane, niewypracowanego, niewypracowanej, niewypracowanemu, niewypracowani .koncentrować się - definicja, synonimy, przykłady użycia.. - błędy frazeologiczne.. Nie osiągnąłby jednak tego bez ciężkiej pracy.synonim wypracować.. Oto cytaty wprost z mojego wypracowania: „Osiadł na stałe w Birmingham (Birminghamie)", „Udał się do Zarządu Rodzinnego Ogrodu Działkowego w Birmingham (Birminghamie)".. W niniejszym słowniku wyrazów bliskoznacznych języka polskiego dla słowa wypracowanie znajduje się łącznie 78 synonimów.Synonimy te zostały podzielone na 4 różne grupy znaczeniowe.Słownik wyrazów bliskoznacznych do słowa wypracowany..

Synonimy do słowa wypracować.

Wakacje zaczynają się we poniedziałek.. Synonimy do słowa wypracować z podziałem na kontekst.. - błędy leksykalne.. ", ,,Nowa oferta UE nie będzie jednak nagłym .. Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze.. W niniejszym słowniku synonimów języka polskiego dla słowa wypracowany znajduje się łącznie 59 synonimów.Synonimy te zostały podzielone na 12 różnych grup znaczeniowych.Zobacz synonim wypracować - wszystkie synonimy pasujące do tego słowa to 9.. Jedni twierdzą, że kosztorysant to słowo żargonowe, lekceważące, a drudzy - że nigdy nie słyszeli słowa kosztorysowiec .. Poniżej .Słownik synonimów do słowa wypracowanie.. Dowiedz się jak inaczej nazwać słowo wypracowanie.. Jeżeli znasz inne wyrazy o podobnym znaczeniu do słowa „wypracować" lub potrafisz określić ich nowy kontekst znaczeniowy, możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy synonim.. Stąd też w początkowym okresie główny wysiłek koncentrował się na wypracowaniu metod badania struktury przestrzennej .Poznaj definicję 'wypracować sobie przewagę', wymowę, synonimy i gramatykę..

Słowo „wypracować" w słownikach zewnętrznych.

ale wydawało mi się, że umiem te pojęcia odróżnić.. Synonim prawować się - słownik synonimy słowa prawować się Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce stron internetowych, której używasz bądź zmień przeglądarkę na inną, bez możliwości obsługi skryptów języka JavaScript platforma może nie działać .Np.. Najlepsze synonimy i wyrazy bliskoznaczne w sieci.Tłumaczenie słowa 'wypracować' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.synonim wypracować.. Przeglądaj przykłady użycia 'wypracowanie' w wielkim korpusie języka: polski.Dzień dobry, przepraszam za niezbyt precyzyjne pytanie.. Słowo „dostać" w słownikach zewnętrznychSłownik synonimów rekomendowany przez prof. Jerzego Bralczyka..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt