Napisz wypracowanie o swojej rodzinie
Dawno temu jak bylam mała lubiłam jak babcia mi opowiadala bajki na dobranoc.ale nie czytala tylko opowiadała mi o swoim zyciu.jak poznała swojego męza i jakich miala rodzicow zostalo mi duzo z tych wspomnien w pamieci-ale też czesto jak juz bylam starsza lubilam jej sluchać jak opowiadala mi swoje historie .Napisz o sobie,rodzinie,szkole, kolegach,zainteresowaniach i planach na przyszłośc.. Przetłumaczyć z polskiego na angielski o swojej .napisz o swojej rodzinie Zgłoś nadużycie.. 0 głosów.. Bardzo dobrze gotuje.. Uwielbiam te spotkania, gdyż kocham moją rodzinę.Kurs do matury ustnej z angielskiego - poziom podstawowy Dane personalne, mówienie o sobie i rodzinie.Napisz kilka zdań o swojej rodzinie po angielsku Daje oceny .. Ale ogl wypracowania super!. To są: moja mama, mój tata, mój brat, moja siostra i ja.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Jak napisać biografię Przed napisaniem biografii należy zebrać jak najwięcej informacji o opisywanej osobie.. Zadanie jest zamknięte.. Zadziwia nas, jak wiele zwrotów, sukcesów i porażek może spotkać jedną rodzinę na przestrzeni kilku pokoleń.. W liście umieść następujące informacje:-poinformuj go/ją gdzie i z kim mieszkasz-podaj wiek , zawód swój i swoich rodziców-opisz wygląd jednego z członków swojej rodziny-zapytaj go/ją o rodzeństwo i wiek LIST OD 120 DO 150 SŁÓW:( :( :cry::D Potrzebuję to na dzisiaj do szkoły, więc bardzo proszę o pomoc ;) Pozdrawiam wszystkich :* Cześć nazywam się Gabrysia i mam szesnaście lat..

Napisz wypracowanie o swojej rodzinie.

Wielu z Nas posiada oryginalne historie swojej rodziny, może też przez Nasz portal ktoś odnalazł krewnych - wszystkie historie zostaną umieszczone na naszym Blogu!napisz cv i 10 zdań o swojej rodzinie po niemiecku.. - rozwiązanie zadania.. Mieszkamy w dwupokojowym mieszkaniu, w bloku.. Napisz przynajmniej 10 zdań na.Napisz 8 zdań o swojej rodzinie po angielsku ?. Mam wiele cioć i wujków oraz kuzynów.. Mama Małgosia to księgowa uwielbiająca porządek.. Pocztówka z wakacji.. Przydałby się esej, czy film jest lepszy od książki.. (na język polski może być długie) z góry dzięki .Często jest tak, że czytamy książki, albo oglądamy filmy przedstawiające historię znanych rodów.. Rozpoczęcie i zakończenie .Wersja Polska Drogi Johnie Co u ciebie Dziękuję za list i twoje zdjęcie Tak jak prosiles w liscie opisze siebie i swoja rodzinę Wraz ze swoja rodzina.. napisz wypracowanie składające sie z conajmniej 100słow na temat,,ulubiony Przedmiot: .Muszę napisać wypracowanie na temat swojej rodziny po rosyjsku.. Czasem można spotkać także autobiografię, czyli biografię , w której to autor opisuje swoje życie.. 4,124 wizyt.. Nie wiem czy to wypracowanie jest fajne, bo pisałam w biegu ;)Pomożecie mi napisać opowiadanie o swojej rodzinie?. Przykład wypracowania na temat Moja rodzina.. Odpowiedzi *Guana odpowiedział(a) 22.09.2012 o 15:49 My family is very nice for me..

Napisz 8 zdań o swojej rodzinie po angielsku ?

.Napisz list do świętego Mikołaja a wnim informacje o swojej rodzinie lub o szkole .. Ona jest elegancką kobietą.. Lubi pracować i sprzątać.. Poprosił o pomoc babcię Zenobię, która znała wszystkich w rodzinie i o wszystkich coś wiedziała.Napisz List o sobie i swojej rodzinie do anglojęzycznego kolegi lub koleżanki.. Mimo tego, że jest nas dużo, wszyscy trzymamy się razem i chętnie sobie pomagamy.. Przychodzi nam wówczas na myśl, że bohaterowie tych opowieści byli jacyś wyjątkowi, lecz prawda jest taka, że historia każdej rodziny może być pasjonująca .Moja rodzina jest bardzo duża.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Napisz wypracowanie o swojej ulubionej książce.Zadanie: krótkie opowiadanie po rosyjsku o swojej rodzinie Rozwiązanie:po rosyjsku , to po polsku moja rodzina pochodzi ze szczecina gdzie się rozpoczęła nie ma dnia w którym wszyscy z rodziny się nie śmiali i nie robili zakupów albo gdzieś wyjeżdżali , ogólnie moja rodzina jest .Napisz 10 zdań po angielsku o swojej przyszłości w czasie will ( daje naj ).. W sumie to już napisałam i chce żebyście ocenili oraz powiedzieli co jeszcze mam napisać ,, .. Moja najbliższa rodzina składa się z pięciu osób.. Ja, moi rodzice, moja siostra i mój brat.. Na razie mam tyle : My family is strange.. profil Język angielski..

Napisz po rosyjsku o swojej ulubionej gazecie lokalnej.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. To strony, skąd pochodzimy, gdzie znamy każdy kąt.. Czy się z tym zgadzasz?. List o zgubionym telefonie / Beschreibe in einem Brief, wie du dein Handy verloren hast .. Sport i zdrowie w twojej rodzinie / Sport und Gesundheit in deiner Familie.Nie było z tym żadnego problemu, gdyż doskonale zdawałem sobie sprawę, że Emil ucieszy się z dużych klocków lego z jego ulubionej serii, śmiesznego, wręcz karykaturalnego misia o głowie wielkości dyni, ubranego w zieloną bluzę z kapturem, w której wyglądał jeszcze bardziej zabawnie i zestaw puzzli o dokładnie stu dwudziestu .Biografia to szczegółowy opis życia i dokonań wybitnej osoby.. zadanie dodane 14 stycznia 2011 w Język rosyjski przez użytkownika martaf17 (10) [Szkoła podstawowa]Moja rodzina składa się z pięciu osób.. Przesłana przez Was historia zostanie opublikowana na naszym Blogu oraz jej autor otrzyma roczny Premium Abonament.. Moja rodzina (forma: list nieformalny) Mój przyjaciel.. sciaga.pl menu.. Ponadto ładnie rysuje.Rosyjski:Napisz wypracowanie o obowiazkach domowych w swojej rodzinie.. A najważniejszy jest pies, którego dostałam w urodzinowym prezencie od brata.. Ona ma 55 lat i pracuje jako sekretarka w międzynarodowej firmie..

Mógby ktoś sprawdzić moje wypracowanie 2019-11-25 18:44:19;.

.Napisz kilka zda.Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Co napisać w historii mojej rodziny?. Moja mama interesuje się językami obcymi.Członkami mojej rodziny są: mama, tata, brat i ja.. Czujemy się tam swobodnie, bo wiemy, że ludzie są do nas dobrze nastawieni, że traktują nas, jak swojego.Bardzo lubię zimę, gdyż wtedy wyjeżdżamy w góry i jeździmy na nartach.. Moja najbliższa rodzina to mama Grażynka, tata Michał i mój brat Bruno.Jurek zaczął się interesować swoją rodziną, ponieważ w szkole zadano mu wypracowanie na temat: „Co wiesz o swojej rodzinie?".. Wypracowanie o twoim zwierzątku domowym - psie.. Staramy się też jak najczęściej spotykać i spędzać razem czas w rodzinnym gronie.. Wtedy zrozumiał, że właściwie bardzo niewiele wie.. (Uzyj czynnosci: wycierac kurze,wynosic smieci,myć naczynia,nakrywac do stołu,kupować produkty , pomoagac w domu, odkurzac)Wypracowanie o twoim ulubionym filmie - Killer.. Mam mały problem mam napisać wypracowanie o sobie .. Z nami mieszka również nasz kot, który wabi się Leon i ma siedem lat.Tylko bogaci ludzie mogą poprawić jakość swojego życia.. Małe ojczyzny są czymś bardzo istotnym.. Uważam ją za bardzo tolerancyjną i mądrą.. Oprócz mojej najbliższej rodziny przyjeżdża też ciocia z wujkiem z Gdańska oraz babcie i dziadek.. xDonna; 9.01.2011 zmieniony A napisz pare zdan po polsku to sprubuje po angielsku.. Zimą też są święta i wtedy cała moja rodzina spotyka się przy wspólnym stole.. pomocy xdd 0 ocen | na tak 0%.. Moja mama nazywa się Anna.. 26 lis 2013.Ja to jednak widzę inaczej - dla mnie wszyscy jego mieszkańcy są po prostu jedną wielką rodziną!. Zgłoś nadużycie.. pomocy xddlubię ciastka <3..Komentarze

Brak komentarzy.