Napisz wypracowanie na temat swoich wakacji
od Julcia281 06.09.2017 na całą kartkę albo pół Zaloguj się by dodać komentarz Odpowiedź .Moje ostanie wakacje spędziłam z rodzicami nad Morzem Bałtyckim.Chociaż pogoda była w kratkę, nie nudzilismy się.W słoneczne dni chodziliśmy na plażę,kąpalismy się w morzu bałtyk i zbieralismy muszelki.Bardzo podobała mi się wycieczka do Trójmiasta,Gdańsk,Gdynia i Sopot to piękne miasta, a gdańszczanie są bardzo miłymi ludźmi.Odwiedziliśmy także fokarium w Helu .Dodaj swoje zadanie domowe za darmo .. Przykładowo, nie sposób napisać dobrego wypracowania na temat związany z treścią lektury szkolnej, jeśli się tej lektury wcześniej nie przeczytało.Definicja.. Napisano 22-09 .. Mam napisać wypracowanie o- najpiękniejszych wakacjach w moim życiu-:cry: oo, to fajnie, nie musisz trzymać sie .. Najbardziej podobało mi się na Baszcie .Opowiadanie z wakacji.. Nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji robić tego typu rzeczy.. Uwaga, to tutaj przedstawiamy kolejne wydarzenia.. Pierwszą atrakcją była wycieczka nad jezioro obok miejsca, w którym mieszkaliśmy.. Rano chodziliśmy na plaże a popoludniu wychodziliśmy na miasto.wieczorem odbywały się dyskoteki na których świetnie sie bawiłam.Pod koniec lipca wróciłam z obozu i reszte wakacji spędziłam w domu.. Wybierz jedną z Horacjańskich sentencji na motto swoich rozważań.Wypracowanie na temat twojej ulubionej muzyki, czyli czego słuchasz w wolnym czasie..

wypracowanie na temat wakacji...

Chcę dziś opisać moje przeżycia z pierwszej wyprawy na Igrzyska w Olimpii.. Myślę, że następne spędzę jeszcze lepiej.Pomocy!Na jutro muszę napisać wypracowanie "Kartka z pamiętnika-wspomnienia z wakacji "Nie mam pomysłu muszę coś pozmyślać.Na wakacjach byłam tylko na obozie tanecznym a tak to tylko wychodziłam gdzieś ze znajomymi.Obóz już mam opisany i skończyły mi się pomysły a muszę napisać 2 strony :(Napiszcie wypracowanie na temat; .. 2010-06-19 20:40:20 Napisz opowiadanie z swoich wakacji :) 2016-09-11 15:00:29 czy ktoś potrafi napisać opowiadanie na temat Opisz swój jeden dzień wakacji na jedną kartke 2010-09-07 14:07:40Byłam zła i rozczarowana.. Następnego dnia pojechaliśmy do wesołego miasteczka.Kryteria oceny TYTUŁ WSTĘP - Nawiązuje do tematu i wprowadzam do rozwinięcia (muszę użyć wyrazów z tematu) - Wprowadzić bohaterów, czas i miejsce wydarzeń ROZWINIĘCIE - nie pisze wszystkiego co wiem, wybieram tylko wiadomości na temat - rozwijam temat akapitami, a w każdym akapicie co najmniej trzy zdania rozwinięte.. Mamy więcej czasu dla rodziny i przyjaciół, ale i dla siebie.. W czasie wakacji wyjeżdżamy do różnych krajów, poznajemy ludzi innej narodowości, a także ich obyczaje i kulturę oraz historie danego .Napisz kilka zdań na temat swoich wakacji..

Wypracowanie na temat spędzania niedzieli.

Razem chodziliśmy na spacery i okrywaliśmy nieznane nam tereny.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Napisano 19-11-2020 06:13:19, przez zadane.Podczas wakacji mniej się stresujemy, dużo bawimy.. Możemy rozwijać swoje zainteresowania, zdolności, robić to na co mamy ochotę.. Edukacja » Polski.. Zadanie jest zamknięte.. - w każdym akapicie musi być spójność tzn. jedno zdanie .Napisz wypracowanie na temat gdzie byłeś na wakacjach (min.160słów) .. Jestem zadowolona z moich wakacji.Za rok chce znowu pojechać na mazury.. Wszyscy mieszkaliśmy w domkach kempingowych.. Każdy dzień jest dla nas niezwykłą przygodą.Resztę wakacji spędziłam jak zwykle w domu.. Pewnych wakacji, gdy przebywałem u mojego dziadka Stefana, który jest leśniczym.. Gdybym wiedziała, że przyniesie mi to tyle radości, zrobiłabym to dużo wcześniej.. II Rozwinięcie.. Podpowiadamy, jak się pisze wypracowanie.Mama mówiła, że to człowiek i że ma na imię Michał.. Pochodzę z greckiej kolonii nad Morzem Czarnym.Witam Zrobiłam zadanie z języka polskiego na temat (napisz opowiadanie z wakacji)proszę dokładnie przeczytać i jak to możliwe poprawić ortografie interpunkcje itd można również wprowadzić stylistykę oraz ocenę za nie;p i wyjaśnić dlaczego właśnie tak ma być a nie inaczej z góry dziękuję..

Nigdy nie zapomnę tych cudownych wakacji.

Resztę wakacji spędziłem z kuzynostwem na wsi.. Pomagaliśmy też babci w gospodarstwie.. Staramy się zaciekawić odbiorcę.. Zaprosiła mnie do swojej cioci, która mieszka na wsi nad morzem.Napisz list Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: szymonmatecki 17.4.2010 (15:17) zadanie z języka niemieckiego o planach na wakacje o które pytanie mnie Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: beti 27.4.2010 (16:37) Napisz wypracowanie o wiośnie.. Pomożesz?. Celem wypowiedzi jest np. uporządkowanie swoich uczuć, spokojne zastanowienie się nad jakimś wydarzeniem, przelanie na papier złości, gniewu, radości.NA TO ZWRÓĆ UWAGĘ!. Była to dla nas prawdziwa frajda!. Ostatni tydzień przed rozpoczęciem roku zajęłam się czytaniem książki, aby lepiej mi szło w pisaniu wypracowań, na polskim.. Moje Wspomnienia z wakacji Moje ostatnie wakacje były niezbyt udane.Zadanie: to była najwspanialsza przygoda moich wakacji napisz Rozwiązanie:ciągle jeszcze wspominam tegoroczne wakacje wszystko zaczęło się piątego sierpnia wczesnym rankiem, kiedy jeszcze spałam, do mojego pokoju weszła moja mama obudziła mnie i powiedziała hej, wstawaj szybko, nie uwierzysz kto do nas przyjechał mamo, daj mi jeszcze pięć minut, proszę odparłam zaspanym głosem .Jak w każdej pracy pisemnej, tak i w trakcie pisania wypracowania trzeba wiedzieć, o czym chce się napisać, innymi słowy - dobrze znać temat..

My best friend.Jak napisać wypracowanie?

Otóż, jak corocznie w miejscowości w której spędzałem wakacje, odbywał się konkurs ,,Złotego poroża,, organizowany przez tutejszą.Na temat wakacji - ważne!. Wzór wypracowania Ja i moja rodzina.. Niedawno wróciłam ze Szwecji.. We wstępie dobrze jest przedstawić czas i miejsce akcji, mogą pojawić się w nim już imiona bohaterów.. Umiejętność pisania wypracowań potrzebna jest już na wczesnym etapie szkoły podstawowej.. Moje całe życie się zmieniło.. Chorwacja tak bardzo popularna, a tak mało znana Na wstępie musze zaznaczyć, że wypracowaniu chciałem nadać nową forme, zupełnie inną od tych z którymi się spotyka w szkole, ale niestety nie udało mi się uniknąć kilku schematów.Wynajęłam swoje mieszkanie, sprzedałam samochód i wyruszyłam w podróż.. Zgłoś nadużycie.. Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 .Adewortów 12, 26.7.2015r.. To były najlepsze dwa miesiące w moim życiu.. To pytanie, które stawia sobie niemal każdy uczeń na początku swojego kształcenia.. W pamiętniku pojawiają się opisy uczuć, przeżyć; refleksje - nie tylko suche fakty.Wypowiedź kierujesz z zasady sam do siebie, ponieważ pamiętnik nie jest przeznaczony dla niczyich oczu.. Moi rodzice zaczynali się już niepokoić, gdy zadzwoniła moja najlepsza przyjaciółka Dagmara.. 2010-09-06 17:15:18; napisz 10 zdań o wakacjach.. 2010-09-02 15:18:31; Napisz kilka zdań n.t. swoich zainteresowań ?. Przydarzyła mi się pewna przygoda.. Każdy ma miejsce, gdzie najchętniej spędza swoje wakacje.. Dzień spędzałam na zabawach z mamą, na spaniu i na starannym czyszczeniu futra.. Pierwszy tydzień wakacji upłynął mi na narzekaniu i nudzie.. Bardzo sie z nimi polubiłam.. Mam nadzieję, że przyszłe wakacje będą równie udane.Napisz wypracowanie na temat swoich wakacji Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. Podobno gdy się urodziłam, razem ze mną przyszły na świat dwie moje siostry, ale potem zniknęły - było to tak wcześnie, że w ogóle ich nie pamiętam, więc zawsze byłyśmy z mamą we dwie.Przydatność 80% Napisz wypracowanie na temat igrzysk w Olimpii, wciel się w jednego z uczestników.. Jestem Herkular.. 2010-01-28 18:08:07; Napisz 5 zdań po niemiecku o wakacjach 2016-10-03 17:44:43; Napisz po NIEMIECKU co robiłes na wakacjach 10 zdań 2012-09-17 15:08:04Sprawozdanie z wakacji w Chorwacji.. Ukazujemy nagłe zwroty akcji.Na obozie poznałam wiele interesujących i miłych ludzi.. .Ale oprócz doskonalenia umiejętności był czas również na wycieczki .. Wybranym przeze mnie punktem wakacji było nasze, polskie morze.. Chciałam Ci więc opowiedzieć jak tam było.. Moim jest wieś Probark na mazurach.. Około dwa miesiące po wyjeździe, założyłam konto na Instagramie, gdzie postowałam zdjęcia z moich wypraw.wspomnienie z wakacji wakacje wspomnienia opis wakacji opisz swoje wakcje twoje wspomnienia z wakacji Treść została zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Napisz opowiadanie pt: Moje wymarzone wakacje .. Witaj Julio!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt