Wypracowanie na temat jak wyobrażam sobie świat za 20 lat
Najpierw życie codzienne.. Równie dobrze może to być bezgraniczna otchłań lub podobny do ziemskiego krajobraz.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Bardzo ciężko wyobrazić sobie, jakbyśmy radzili sobie żyjąc dawno temu, czyli w epoce kamienia łupanego.Ja.. nie wyobrażam siebie za kilka lat.. Za 10 lat, będę w ciąży o.O Będę mieć rodzinę, wymarzony kolor włosów i fryzurę.Jak wuobrazasz sobie swiat za 100 lat?. Opis Moja szkoła to niezwykle piękny, stary budynek, którego jedna ze ścian pokryta jest pnącym bluszczem.. 83% Napisz list do siebie, który przeczytasz za 20 lat.. a pieniądze będą .Postarajmy się wyobrazić sobie świat kilkanaście tysięcy lat wcześniej (prehistoryczny), kiedy to warunki klimatyczne zmuszały człowieka do wyrabiania na przykład nowych narzędzi.. Istniał oprócz tego wszechświat.. od Sucha19815 28.09.2017 .Całkowity odlot, tak sobie ostatnio myślałam, że przez ostatnie 20 lat świat poszedł tak daleko, że to jest nie do wyobrażenia.. Człowiek samotny, bez przyjaciół, będzie mógł sprawić sobie przyjaciela lub kilku w specjalnym sklepie.Plik napisz wypracowanie jak wyobrażam sobie świat za 20 lat.pdf na koncie użytkownika sattsh • Data dodania: 21 wrz 2018Całkiem niedawno podśmiewaliśmy się nieco z tego, jak 100 czy nawet 40 lat temu wyobrażano sobie przyszłość.Wiele tamtych pomysłów już wtedy można było uznać za mało realne, część przedawniła się wraz z rozwojem techniki (bo to ona okazała się mieć największy wpływ na nas).Wyobrazm sobie, że jest to miejsce pozbawione trosk, cierpień, głodu i innych utrapień z jakimi zwykły śmiertelnik musi zmagać się na codzień..

2019-11-07 18:18:17; jak wyobrazasz sobie świat za 10 lat?

poleca74% Zajęcia techniczne .. Wynalazki, które zmieniły świat.Kilkadziesiąt lat temu świat opierał się na prymitywnych urządzeniach, których urzywaliśmy w codziennym życiu, aby w pewnym stopniu ułatwić sobie pracę i funkcjonowanie na świecie.. Nauczą się gotować, sprzątać, prać i wiele innych prac domowych.. ludzie będą latać a samoloty pływać a samochodów nie będzie .wszyscy bedą sie cieszyć że nie będzie zimy .. Wkład Alberta Einsteina w dziedzinę nauki stanowi temat ogromnej liczby książek.. Niezmienna była natomiast pora roku.Zamykam oczy i próbuję wyobrazić sobie nasz świat za sto lat.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. bezpieczeństwo Edukacja idealne państwo jak wyobrażasz sobie niebo Moja utopia opisz swoją utopi .. Oprócz ludzi, po ulicach przechadzać się będą wyglądające jak żywe istoty roboty.. A więc przekroczenie progu 1,5 stopnia może nastąpić już w 2030 roku, a 2 st w 2045.. Wypracowanie Gdy pomyślę o sobie za dwadzieścia lat, dopadają mnie różnego rodzaju obawy.. Uważam, że nie ma dla mnie miejsca w przyszłości.. Jednak niewiele dzieł przedstawia równie wszechstronny i osobisty portret tego niezwykłego człowieka, który jeszcze za Będzie dużo nowych wynalazków, które ułatwią nam życie codzienne, a także powstanie mnóstwo nowych kultur i religii.świat za 20 lat może zmienić się na gorsze lub na lepsze ..

5 punktów Zredaguj wypracowanie jak wyobrażam sobie świat za 20 lat.

Oto najciekawsze wypowiedzi naszych fanów w serwisach społecznościowych.. Gdybym miał wyobrazić ją sobie za sto lat, myślę, że jej wygląd całkowicie się zmieni i nie będzie już ona taka sama, jaka jest obecnie.84% List, który przeczytasz za 20 lat i który przypomni ci, co jest dla ciebie teraz naprawdę ważne.. Czasami trudno pojąć, jak działają te wszystkie wynalazki dookoła nas.nie wyobrażam.. Prezentujemy najciekawsze prognozy futurologów - jak będzie wyglądać nasza rzeczywistość za 10, 20 i 30 lat?Oznacza to ocieplenie w tempie 0,25-0,32°C na dekadę, czyli szybsze niż założone w ostatnim raporcie IPCC.. Ludzie zmienią się na lepsze, będę dla siebie lepsi, zmieni się technologia, powstaną nowe urządzenia itp.Zredaguj wypracowanie na temat jak sobie wyobrażam sobie świat za 20 lat 1.. Może dziwne mam wyobrażenie, ale takie ono jest.. Foto: Komputer Świat Dyskusja: Za 20 lat świat .Jak wyobrażasz sobie świat za 200 lat Podobne tematy.. A tak na poważnie, to mam nadzieję, że będą wyższe płace, młodzież zamiast siedzieć na kompie 24h dziennie, niech wyjdą czasem na dwór.Nasz świat za 100 lat będzie wyglądał bardzo dziwnie.. Słońce oraz księżyc nadający rytm życia.. Jednak wraz z upływem czasu za sprawą wielkich ludzi i wynalazców świat zaczął zmieniać się pod względem technicznym.W ciągu ostatnich 50 lat sposób, w jaki funkcjonują ludzie uległ ogromnym zmianom..

Właśnie zrecenzowałem Jak wyobrażam sobie świat.

Nie jest to jednak najwazniejsze.jak wyobrażasz sobie świat i komputery za 20 lat?. Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. 2012-11-15 14:57:37; Jak wyobrazasz sobie swiat gdyby kazdy czlowiek mogby sie stawac niewidzialny?. Przemyślenia i opinie.. ` może być też lepiej.. Rząd jak zwykle będzie się kłócił, ludzie kompletnie zapomną o zieleni, zwierzętach i konsekwencjach.Wynika z niego, że świat, który po zakończeniu zimnej wojny około 20 lat temu stał się jednobiegunowy (po rozpadzie ZSRR hegemonię sprawowały Stany Zjednoczone), obecnie "zmierza w .Świat za 20 lat wyobrażam sobie tak, że babcie i dziadkowie będą chodzić na zakupach po mieście z iPhone 30, na stopach mając airmaxy a u góry crop-top 😅.. Jednak, żeby zrozumieć, na czym będzie polegało (według mojego wyobrażenia) rozwijanie się świata technologicznie, trzeba zrozumieć, czym jest technologia.. Zaloguj się Zarejestruj się 1.. Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co jest dla ciebie ważne teraz.. Skoro teraz jest już źle, to za 20 lat nie będzie dobra.. wszystko będzie w barwach cieplych .. Przez ten czas czeka mnie tyle nowych przeżyć, trudnych wyzwań, ale i pewnie wspaniałych chwil, że myślę o tym okresie z niesłabnącym lękiem i zachwytem.Świat za 20 lat wyobrażam sobie jako pełen nowoczesnych metropolii, ludzie będą bardziej dbać o środowisko i swoje zdrowie, zacznie się także kolonizacja planet w układzie słonecznym..

2011-07-23 13:18:08; Jak wyobrazasz sobie siebie za 20 lat?

Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Zadanie: opowiedz jak wyobrazasz sobie swiat za Rozwiązanie: za kilkadziesiąt lat świat będzie bardziej zautomatyzowany niż w dzisiaj wiele czynności Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Zadanie: jak wyobrazasz sobie swiat za 20 lat zredaguj wypracowanie Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Jak wyobrażam sobie świat za 20 lat Świat będzie się cały czas rozwijał.. Zaloguj się .. Polski.. Także stworzą sztuczne zwierzęta.wyobrażam sobie że za 90 lat świat sie zmieni .. 2010-09-30 16:43:14; Jak bedzie wygladal swiat za 100 lat 2011-02-18 10:07:13Czyli jak wyobrażacie sobie Świat technologii za 20-25 lat?. Za 20 lat samochody będą latać, będę miała 37 lat :P laptopy będą tak przenośne że zmieszczą się do kieszeni, telefony będą takie małe i tak [CENZURA]* że nie będą sie rysowały, dzieci wracając ze szkoły nie będą miały tyle zadane co ja .Przed stworzeniem życia na Ziemi wyobrażam sobie, że świat był jedną ogromną planetą.. Na planecie tym nie było ludzi a jedynie różnego typu rośliny oraz zwierzęta.. Nie wiem jak Wy, ja w 2045 roku ja będę mieć raptem.. Zwłaszcza technologia.. Wśród nich sowiecki żyd (skazany na 5 lat za odmowe uzywania.. Jednak jak to sobie wyobrażam?. za ludzi będa wykonywac prace roboty naprzykłam za nauczycieli kucharzy sprzedawców .. 60 lat, moja córka - 31, mniej więcej tyle, co ja teraz.Jak będzie wyglądać moja szkoła za 100 lat.. Rozwój nauki i technologii jeszcze się jednak nie skończył i wciąż czekają nas niezwykłe odkrycia..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt