Napisz wypracowanie o osobie którą podziwiasz
Układ.Napisz opowiadanie o przygodzie, którą przeżył ktoś, kto przeniósł się do świata przedstawionego jednej z lektur obowiązkowych.. We wprowadzeniu wyjaśniamy również dlaczego dana osoba jest warta uwagi.. Myślę, że każdy z nas nie ma co do tego żadnych wątpliwosci.Jan Paweł II był papieżem który miłością nawracał serca, darował pokój ludzości, żarliwie miłował Boga, utwierdzał wiar i szczerze kochał wszystkich ludzi.Moja mama to osoba, którą naprawdę podziwiam.. Lubię go, ponieważ jest bardzo przystojny i utalentowany.. Wprowadzenie - przedstawiające kim jest opisywana osoba tj. jak ma na imię, ile ma lat, jak ją poznaliśmy.. Wybierz temat, na który coś wiesz, lub zagadnienie, o którym chcesz się czegoś nauczyć.. Teraz mija na ulicy podobne dzieci, ale nigdy nie robi nic, by im pomóc.Wypracowanie opisujące jakąś osobę powinno zawierać: 1.. I takie osoby podziwiam.. Ale ogl wypracowania super!. Takie, które mają swój cel, potrafią się poświęcić dla najbliższych.. List do koleżanki, która przyjedzie do nas z zagranicy.. Jego cechy charakteru zawsze wszystkich zadziwiały.. Osoby, które nie zdecydują się kontynuować nauki na uczelni wyższej, także od tego nie uciekną - aby otrzymać zatrudnienie, konieczne jest napisanie CV czy Listu Motywacyjnego.Wśród maturzystów trafiają się osoby o zacięciu pisarskim, które nie chcą pisać pod klucz, lecz preferują swobodny wywód..

Osoba, którą podziwiam.

Zawiera ogólne zasady, które powinieneś stosować, tworząc każde wypracowanie.. Gdybym miała powiedzieć jaka chcę być w przyszłości, na pewno ona byłaby dla mnie wzorem.. Wiem, że nie jest najlepiej, ale się starałam xDD Okej, a więc: The person i admire the most.. trzecia osoba podziwiana przeze mnie to moja mama, która jest pełna ciepła i miłości.Dodaj wypracowanie; Dodaj ściągę .. 2.Papież był osobą, która swym zachowaniem, słowami i wiara dawała przykład do naśladowania.. Lista wzorów wypracowań; Opis osoby.. Niektórzy wolą napisać wstęp, rozwinięcie i zakończenie wypracowania w innej kolejności, np. zaczynając od rozwinięcia lub zostawiając je na sam koniec.. Doktor Jacek ma 40 lat i specjalizację z chirurgii ogólnej.Jedna z nich głosi, że wypracowanie to nie epopeja narodowa, dlatego nie trzeba się silić na wymyślenie pięknej inwokacji.. Chociaż nowa matura nie pozwala na zbyt wielką swobodę, to we wstępie można sobie pozwolić na nieco większy luz niż w dalszych częściach pracy.Wypracowanie o felix net i nika; .. Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz.. Felix, Net i Nika .Mars Felix, Net i Nika dostają odznaczenia od ministra spraw specjalnych..

Mama ma łagodne usposobienie.

Cóż, ja jestem inna niż wszyscy.. Zawsze udziela mi dobrych rad i ratuje mnie z opresji.. 2011-02-28 20:46:44; Podziwiam osoby które chodzą do 6 klasy i nie mają zagrożenia zgadzasz się ze mną?. Nie pisz listu, jeśli tylko miałby on pogłębić jej ból.. Autorytet do naśladowania.. List nieformalny.. Często konsekwencje są nieodwracalne dla naszego życia.Opis osoby.. 2012-06-24 20:21:21; Napisz charakterystykę, wybranej postaci literackiej, dowodząc, że warto ją ukazać w teatrze lub w filmie.. Pierwszym z nich jest Jan Paweł II.. Z meczetu wychodzą wierni wyznawcy, zwoływania na… Całe wypracowanie →Podsumowując, Johnny Depp jest znakomitym aktorem, który grał w wielu dobrze znanych produkcjach.. Początek nie musi być ani długi, ani piękny, najważniejsze, aby nie trzeba było ślęczeć nad nim godzinami.. Mimo moich błędów zawsze jest w stanie mi wybaczyć.. Opisywana postać może budzić w .Ma drobną twarz, ciemną oprawę oczu i ciemne włosy, które zawsze upina w charakterystyczny kok.. Jeżeli ułatwi Ci to pisanie, śmiało - wymyśl własny tryb pracy.. Ostrzeżenia .Moja mama również jest dla mnie autorytetem, chce dla mnie i rodzeństwa jak najlepiej.. 2009-11-08 17:52:29Aby napisać taki tekst, musisz zacząć od przemyślenia, jakie skojarzenia budzi w tobie ta osoba - mogą one być różne: żywą osobę możesz lubić albo nie lubić, bohater literacki może być według ciebie ciekawy, nudny, godny naśladowania lub taki, którego wolałbyś naprawdę nie spotkać..

Najbardziej ekscentryczna osoba, którą znam.

A więc napisałam tak i chciałam by ktoś napisał mi poprawki lub pokazał błędy.. Dobrze przemyśl treść listu, pamiętając o jego głównym celu, którym jest pocieszenie drugiej osoby.. Lista lektur obowiązkowych znajduje się na stronie 3 tego arkusza egzaminacyjnego.Bakczysaraj w nocy to miasto na Krymie, które miał możliwość podziwiać poeta podczas swej podróży.. Przypomniał mu o czasach, gdy groźny sknera był jeszcze małym, dobrym chłopcem, samotnym, odrzuconym i skrzywdzonym dzieckiem.. Choć jest bardzo wesoła wyraz twarzy ma raczej poważny, czasami wręcz "groźny".. Codziennie ma dla każdego dobre słowo i zawsze ma sposób na wszystko.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Nasze zdrowie to nie tylko dobre samopoczucie, o zdrowie musimy zawsze się troszczyć, bo to dar, który łatwo utracić, a nie zawsze da się go odzyskać.. Zwykle jest to dziadek lub babcia albo papież.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.. Pozdrawiam.Podziwiam to kim była i co sobą reprezentowała, jej pogodę ducha i poczucie humoru.. Potrafi rozmawiać, słuchać, wczuwać się w położenie innej osoby, ale zdarza się, że czasami brakuje jej cierpliwości.3.. ( dobrze byłoby jakby było na jedną całą stronę zeszytu ) Proszę o pomoc na jutroa) mama - dla nauczycielek, które nie są starymi, zgrzybiałymi pannami Osobą, którą podziwiam najbardziej jest moja mama..

Others may not be remembered for any ...Napisz o osobie, którą podziwiasz najbardziej.

Posiadał wiele zalet, których nie jestem w stanie wymienić i umieścić w mojej pracy.Podziwiam osoby,które umieją myśleć z wyprzedzeniem,czy to da się wytrenować czy tą zdolność ma się od urodzenia?. Zachwyt Adama Mickiewicza nad tym miastem, doprowadził do stworzenia sonetu Bakczysaraj.. He was born in Milkwaukee Wisconsin on 26 December 1991.Mam na imie Mateusz Mam 15 Lat Mianowicie posiadam dwa autorytety.. Opis osoby.. Równie dobrze można napisać cokolwiek, np. przepisać temat swoimi słowami, i mamy problem z głowy.O zdrowiu myślimy zwykle wtedy, gdy zaczyna nam go brakować.. Na wielu przykładach z autentycznych prac uczniowskich pokazuje, jak napisać dobre wypracowanie.Te dwie osoby, które dzisiaj wymieniali uczniowie mojej klasy na lekcji o autorytetach na wiedzy o społeczeństwie, uważam za niesamowite, przez to, jak wiele dobrego uczynili, jednak autorytetem dla mnie są ludzie, których znam od pierwszych chwil mojego życia, a mianowicie są to moi rodzice i moja prababcia.Sprawdź jak napisać list pocieszający, jaki układ elementów zastosować, zapoznaj się z przykładem listu pocieszającego.. Osobą, którą szanuję najbardziej, jest chirurg, którego poznałam podczas letnich praktyk studentów medycyny.. Był on osobą nadzwyczajną.. Bakczysaraj ukazany jest w czasie zapadającego zmierzchu.. Tata-pracuje ciężko, niekiedy nawet pozwala zbrukać swoje dobre imię, tylko po to by mógł nam zapewnić dostatnie życie.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Osoba, którą podziwiam - wzór wypracowania.. Szkoda, że nie ma opisu miejsowości, bardzo mi mi się przydała :/ krejziak.. 18 kwi 2013.E-book „Jak napisać dobre wypracowanie" przeznaczony jest dla każdego, kto chce poprawić jakość swoich wypowiedzi pisemnych.. Osoba, którą podziwiam.. Nawet w filmach czy książkach nie znalazłam drugiej tak mądrej i cudownej osoby jak moja mama.Każdy zna jakąś osobę, którą podziwia.. Napisz wypracowanie o osobie , którą podziwiasz za siłę, odwagę i niepoddawanie się mimo trudności .. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz wybrany utwór.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis sławnej osoby po angielsku.Na wielu kierunkach studiów prace pisemne są na porządku dziennym, nie wspominając o pracy licencjackiej czy magisterskiej..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt