Wypracowanie synonim
Synonimy te zostały podzielone na 4 różne grupy znaczeniowe.. synonimy są to wyrazy bliskoznaczne różniące się ich napisaniem a sensem słowa obydwa znacą to samo chociaż że inaczej się je pisze.Dodaj wypracowanie; Dodaj ściągę.. Jeżeli znasz inne wyrazy o podobnym znaczeniu do słowa „wypracować" lub potrafisz określić ich nowy kontekst znaczeniowy, możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy synonim.. Najlepsi w tym miesiącu literat 3506 pkt.. bab.la arrow_drop_down bab.la - Online dictionaries, vocabulary, conjugation, grammar Toggle navigationSzanowni Państwo, która forma jest poprawna: święta Teresa z Avila czy święta Teresa z Avili?Pierwsze sformułowanie jest powszechne, w mowie i piśmie, jednak wydaje mi się ono niepoprawne - wszak w języku polskim nazwy własne również powinny być odmieniane; nie mówimy/piszemy przecież Matka Teresa z Kalkuta.. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.Synonimy te zostały podzielone na 28 różnych grup znaczeniowych.. bab.la arrow_drop_down bab.la - Online dictionaries, vocabulary, conjugation, grammar Toggle navigationInformujemy, iż w celu zapewnienia jak najlepszej wygody w przeglądaniu naszych stron www, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb użytkownika a także dla celów reklamowych , statystycznych oraz uwierzytelniania korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników.04 opracować, wykonać, wypracować, zaplanować, zaprojektować, zredagować «« Wróć do spisu synonimów Słownik synonimów jest idealnym wsparciem w procesie nauki, nie tylko w takich pracach jak wypracowania z języka polskiego .Wypracowanie z polskiego 2019-09-26 15:48:34;..

(Musiałem napisać wypracowanie żeby zaliczyć semestr.)

Oto cytaty wprost z mojego wypracowania: „Osiadł na stałe w Birmingham (Birminghamie)", „Udał się do Zarządu Rodzinnego Ogrodu Działkowego w Birmingham (Birminghamie)".Synonimy te i inne wyrazy bliskoznaczne występują w 4 różnych kontekstach znaczeniowych.. Statystyki oglądalności strony; Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń.Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.. Najlepsze synonimy i wyrazy bliskoznaczne w sieci.Tę stronę ostatnio zmodyfikowano o 04:50, 9 sie 2019. syn-onymos] Potrzebujesz pomocy?. Zadaj pytanie REKLAMA.. Można ich używać zamiennie w zależności od tego, o czym i w jaki sposób się mówi.Znajdują się one w słowniku wyrazów bliskoznacznych.Tłumaczenie słowa 'wypracowanie' i wiele innych tłumaczeń na rosyjski - darmowy słownik polsko-rosyjski.. Mam pytanie dotyczące odmiany miasta Birmingham.. Katjab1 52 pkt.. Kamil_99 39 pkt .. .Tłumaczenie słowa 'wypracowanie' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Słowo „wypracować" w słownikach zewnętrznychSynonimy te podzielone zostały na 18 różnych grup znaczeniowych..

Wyrazy bliskoznaczne (synonimy) to słowa o takim samym lub bardzo zbliżonym znaczeniu.

Jeżeli znasz inne słowa bliskoznaczne do słowa „wypracowanie" lub potrafisz określić ich inny kontekst znaczeniowy, możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy synonim.. piotrffff 64 pkt.. Otóż piszę opowiadanie z akcją rozgrywającą się w tej miejscowości.. Słowo „opracowanie" w słownikach zewnętrznychSynonimy dla słowa wypracowanie to: analiza, artykuł popularnonaukowy, dzieło, elaborat, esej, felieton, manifest, monografia, opracowanie, praca, praca literacka .Dzień dobry!. Jeżeli znasz inne wyrazy bliskoznaczne do słowa „projekt" lub potrafisz określić ich inny kontekst znaczeniowy, możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy synonim..

Słowo „wypracowanie" w słownikach zewnętrznychSynonimy te zostały podzielone na 12 różnych grup znaczeniowych.

zamek - z piaskuSynonimy dla słowa wypracowanie to: analiza, artykuł popularnonaukowy, dzieło, elaborat, esej, felieton, manifest, monografia, opracowanie, praca, praca literacka .Tłumaczenie słowa 'wypracować' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. Jeżeli znasz inne określenia do słowa „opracowanie" lub potrafisz określić ich nowy kontekst znaczeniowy, możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy synonim.. Ponad 42 000 haseł i 500 000 wyrazów bliskoznacznych języka polskiego.. Poradniki z kategorii..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt