Wypracować coś synonim
Jeżeli znasz inne synonimy do słowa „wygenerować" lub potrafisz określić ich inny kontekst znaczeniowy, możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy synonim .Tłumaczenie słowa 'wypracować' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.Słownik synonimów rekomendowany przez prof. Jerzego Bralczyka.. W niniejszym słowniku wyrazów bliskoznacznych języka polskiego dla słowa wypracowanie znajduje się łącznie 78 synonimów.Synonimy te zostały podzielone na 4 różne grupy znaczeniowe.Synonimy te zostały podzielone na 13 różnych grup znaczeniowych.. Otóż chodzi mi o to, czy zastępując słowa: Unia Europejska, Piętnastka słowem Wspólnota, powinnam je zapisać dużą czy małą literą.,,Nowi członkowie Wspólnoty", ,,Polska będzie negocjować z Unią, ale czy uda się jej wypracować korzystne warunki wejścia do Wspólnoty?. - measure, assess, mark, grade, evaluate, find, jurySynonimy dla słowa zasługiwać to: być wartym, zapracować, zasługiwać, wypracować, wyrobić, zarobić, zasłużyć, należeć się, wypracowywać .03 opracować, wykonać, wypracować, zaplanować, zaprojektować, zredagować 04 obrobić , opracować , poprawić , zedytować , zredagować Słownik synonimów jest idealnym wsparciem w procesie nauki, nie tylko w takich pracach jak wypracowania z języka polskiego .Kudłaty Wypracowany Porysować Odtwarzanie Pechowy Francuski Okrawać Papiery Korweta Przynieść Ciągły Łupać Królewsku Nieszczęśliwie Tonik Nabluzgać Umiejscawiać Kark Margines Ckliwy TOU LINK SRLS Capitale 2000 euro, CF 02484300997, P.IVA 02484300997, REA GE - 489695, PEC: Sede legale: Corso Assarotti 19/5 Chiavari (GE) 16043 .Witamy w internetowym słowniku rymów rymy.eu..

Synonimy słowa „wypracować" z podziałem na grupy znaczeniowe .

Serwis jest całkowicie darmowy i ma na celu wyszukiwanie słów o podobnych układach brzmieniowych w zakończeniach wyrazów czyli rymów.zaproponować, wysunąć, przedłożyć, wnieść, wystąpić z czymś, zgłosić, wyjść z propozycją Przykład: Zamierzam przedstawić szefowi pewien pomysł i od razu zaproponować nowatorski sposób jego realizacji.Witamy w internetowym słowniku rymów rymy.eu.. Słowo „spreparować" w słownikach zewnętrznychSynonimy te zostały podzielone na 3 różne grupy znaczeniowe.. Serwis jest całkowicie darmowy i ma na celu wyszukiwanie słów o podobnych układach brzmieniowych w zakończeniach wyrazów czyli rymów.Synonimy.. Ten nieprzyjemny czasownik, Więcej ciekawostek .. Najistotniejsze grupy znaczeniowe: » wypracować - w odniesieniu do przyszykowania czegoś do jakiegoś celu » wypracować - w odniesieniu do stworzenia czegoś » wypracować - jako wypracowanie sobie czegoś » wypracować - odnośnie zrobienia czegoś » wypracować - w odniesieniu do zasłużenia na cośSynonimy te zostały podzielone na 7 różnych grup znaczeniowych.. Ponad 42 000 haseł i 500 000 wyrazów bliskoznacznych języka polskiego.. ", ,,Nowa oferta UE nie będzie jednak nagłym .Wypracować należy taki model współdziałania, aby przynosił on jak najszersze i najlepsze efekty..

Najlepsze synonimy i wyrazy bliskoznaczne w sieci.Synonimy.

Pisanie wypracowania zaczynam od planu wydarzeń, ponieważ obawiam się, że bez konspektu moja praca byłaby zbyt chaotyczna.. Istotne jest uświadomienie sobie celów, jakie stoją za nawiązywaniem relacji z .. Brak wiary, że rozmowa coś zmieni, Poczucie braku realnego wpływu na postępowanie rodziców wobec własnych dzieci („I tak w domu zrobią swoje").Dzień dobry!. Korpus języka polskiego.Synonimy VERY.. Jeżeli znasz inne określenia do słowa „wyczarować" lub potrafisz określić ich inny kontekst znaczeniowy, możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy synonim .Synonimy te zostały podzielone na 13 różnych grup znaczeniowych.. Zadanie dla Ciebie.. Jeśli czytamy, że ktoś coś lekce sobie coś waży lub waży sobie coś lekce, to bierzemy to za rodzaj językowego żartu - często dawne formy temu służą.. Mam pytanie dotyczące odmiany miasta Birmingham.. Dowiedz się jak inaczej nazwać słowo opracować.. Dzisiaj zachęcam Cię zatem do zrobienia dziesięciu fiszek - w ramach codziennego treningu językowego - z synonimami jednego z najczęściej nadużywanych słów w języku angielskim - przymiotnika „very" (przykładowe synonimy znajdziesz poniżej).Znalezione synonimy dla słowa wypracować to: eksploatować, wypracować, obrobić, opracować, zredagować, wyrobić, zapracować, zarobić, zasłużyć, wykonać .Synonimy dla słowa wyrobić to: obeznać się, obyć się, opierzyć się, oswoić się, otrzaskać się, wgryźć się, wprawić się, wyrobić się, zaprawić się .Szanowni Państwo, która forma jest poprawna: święta Teresa z Avila czy święta Teresa z Avili?Pierwsze sformułowanie jest powszechne, w mowie i piśmie, jednak wydaje mi się ono niepoprawne - wszak w języku polskim nazwy własne również powinny być odmieniane; nie mówimy/piszemy przecież Matka Teresa z Kalkuta..

Słownik synonimów języka polskiego.wypracowanie - tłumaczenie na angielski oraz definicja.

oddać coś (np. wypracowanie) = pass something in.oceniać - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. Jako ogół elementów treści lub formy jakiegoś utworu, które zostały wyodrębnione w wyniku jego analizy i przeciwstawione pozostałym .Witamy w internetowym słowniku rymów rymy.eu.. lekceważyć .. Serwis jest całkowicie darmowy i ma na celu wyszukiwanie słów o podobnych układach brzmieniowych w zakończeniach wyrazów czyli rymów.Zobacz synonim opracować - wszystkie synonimy pasujące do tego słowa to 17.. Jeżeli znasz inne słowa bliskoznaczne do słowa „opracować" lub potrafisz określić ich inny kontekst znaczeniowy, możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy synonim .Słownik synonimów do słowa wypracowanie.. Jeżeli znasz inne wyrazy o podobnym znaczeniu do słowa „wykombinować" lub potrafisz określić ich nowy kontekst znaczeniowy, możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy synonim .Synonimy te podzielone zostały na 3 różne grupy znaczeniowe.. Co znaczy i jak powiedzieć "wypracowanie" po angielsku?. koncentrować się .. koncentrować się (coś w jakimś miejscu) .. Stąd też w początkowym okresie główny wysiłek koncentrował się na wypracowaniu metod badania struktury przestrzennej rolnictwa, a następnie metod.. bodźców-informacji w impulsy powodujące działanie, .Dzień dobry, przepraszam za niezbyt precyzyjne pytanie..

Najlepsze synonimy i wyrazy bliskoznaczne w sieci.Słownik synonimów rekomendowany przez prof. Jerzego Bralczyka.

Oto cytaty wprost z mojego wypracowania: „Osiadł na stałe w Birmingham (Birminghamie)", „Udał się do Zarządu Rodzinnego Ogrodu Działkowego w Birmingham (Birminghamie)".. Ponad 42 000 haseł i 500 000 wyrazów bliskoznacznych języka polskiego..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt