Wypracowanie po niemiecku o wakacjach w czasie przeszłym
Jedziecie w góry, jesteście u dziadków, jeździcie na sankach lub nartach?. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Lieber Marek, Danke schon fur deinen Brie.. Proszę o pomoc wypracowanie nie musi być na jakąś wysoką ocenę ale dobrą :)Potrzebuję opis wakacji po niemiecku w czasie perfekt.. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. 25 kwietnia 2010 Odsłon: 20 599 3 komentarze.. Dużo spacerowaliśmy wieczorami, a rano chodziliśmy na plażę.. Oprócz tanca chodzilismy na plaże .opowiadanie w czasie przeszłym perfekt po niemiecku OBOJĘTNIE NA JAKI TEMAT MOŻE BYĆ OPOWIADANIE Z WAKACJI,DZIEŃ W PRACY Z GÓRY DZIĘKUJĘ BARDZO WAŻNE PROSZĘ:) pakos17; 29.02.2012 Na weekend byłam u babci.. The problems started at the.10 zdań o wakacjach po niemiecku// łatwe - rozwiązanie zadania.. Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś poprawił moje błędy i spróbował wytłumaczyć mi to.. Moje wakacje spędziłam nad morzem na obozie tanecznym .Byłam we Władysławowie przez 14 dni.. Prawie całe wakacje spędziliśmy razem.. Co robisz na ferie zimowe?. Meine Sommerferien habe ich schön verbracht.Wypracowanie po niemiecku o wakacjach/feriach na 120 słów w czasie przeszłym (z kim, jakim środkiem transportu, gdzie, jakie atrakcje, w jakim celu)..

Rozprawka po niemiecku za i przeciw;.

Byłem bardzo podekscytowany, gdy o tym .niech mi ktos to przetumaczy w czasie perfekt plis to moje gg 11078262 na wakacjach bylam w ustce poznalam tam przyjaciela ktory tam mieszka .poznalam go w dniu mojego przyjazdu.peter jest w moim wieku ma krutkie braz wlosy jest wysoki, szczuply i ma kolczyk w uchu,Wymarzone wakacje.. Opisz swoje wakacje.. Przez pół dnia oglądałam telewizję.. aby się poopalać i pokąpać w morzu.. Morze było spokojne i zimne.Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.Mein Wochenende - wypracowanie po niemiecku w czasie przeszłym Perfekt.. Sprawdź w Sciaga.pl.. W sklepi mięsnym (dialog) / in der Metzgerei.Jak spędzacie ferie zimowe?. Przykłady użycia - "wakacje" po niemiecku.E-mail formalny po niemiecku; Wypracowania.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.. Tegoroczne wakacje były dla mnie bardzo udane.. W czerwcu, moi rodzice postanowili, żeby pojechać do Hiszpanii.. Całe dnie tańczyliśmy.. Świetnie się bawiłam.. Blog o języku niemieckim powstał właściwie spontanicznie i początkowo miał być o czymś zupełnie innym, niemiecki był jego małym elementem.. Jestem dopiero uczniem 3 gimnazjum.. Najlepiej przetłumaczenie tego : W te wakacje byłam z rodziną nad morzem w miejscowości Dziwnów.Pojechaliśmy tam autem..

W tej chwili .wypracowanie w czasie przeszłym.

Z poniższych zwrotów na pewno uda Wam się ułożyć parę zdań lub całe opowiadanie po niemiecku o feriach zimowych.. Napisałam co nieco, ale czuję, że jest tam dużo źle.. Na samym początku poznałam mojego obecnego chłopaka.. wypracowanie o wakacjach jest przetłumaczona w translate ale czeba to troszkę poprawić i upiększyć a sam sobie rady nie daje za pomoc z góry dziękuje oto moja wersja po polsku i po angielsku ''Wakacje W tym .Zadanie: napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie Rozwiązanie: moze byc w takim stylu 1 co dziennie chodziłem po molo 2 co jakiś czas z Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Zadanie: 10 zdan w czasie przeszłym po Rozwiązanie: 1 ich habe ein schinkenbrot gegessen 2 gestern bin ich nach krakau gefahren 3 ich habe ein Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Mam nadzieję, że zmotywuje to Wasze szare komórki do myślenia w tym jakże leniwym okresie.. Jedni wyjeżdżają nad morze lub w góry, inni odwiedzają rodzinę w Polsce lub za granicą albo zostają w domu.Potrzebuję przetłumaczenia opowiadania o wakacjach w czasie przeszłym po niemiecku..

Rozprawka po niemiecku za i przeciw.

Tutaj znajdziesz największą w Polsce bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. więc proszę o pomoc.. Po południu przychodziliśmy do .Relacja kursu językowego w Niemczech (czas przeszły) / ein Bericht aus dem Sprachkurs in Deutschland.. Muszę napisać opis wakacji w czasie przeszłym perfect, jednak nie radzę sobie z tym.. Napisz w czasie przeszłym Perfect 10 zdań gdzie spędzałeś wakacje i co na nich robiłeś stosując regularne imiesłowy czasu przeszłego.. Spędziliśmy tam dwa tygodnie.. Wszystkie dzieci z utęsknieniem czekają zakończenia roku szkolnego i rozpoczęcia czasu wolnego.Podczas ich trwania można w różny, ciekawy sposób spędzać wolne chwile.. Moje ostatnie wakacje spędziłam w Australii.. W końcu jutro zaczynają się wakacje i raczej tylko garstka osób będzie myślała o nauce.A tu proszę, Tyczkowski wyskoczył i jeżeli chcecie coś wygrać, to będziecie musieli pomyśleć.. Jetzt bin ich schon gesucht.Opis wakacji w czasie Perfekt ( przeszłym ).. ( Past Simple ) ( Past Continous ) od 50 do 100 słówek dość krótkie jest ;) Tylko to musi być realne i pisane z głowy a nieWitam wszystkich.. Z góry dziękuję..

Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.

Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Po obiedzie wyszłam do koleżanki.warning Prośba o sprawdzenie; W czasie wakacji letnich Joost pracuje na pełen etat w swoim rodzinnym mieście.. Zebym umiał sam napisac cos w czasie perfekt bym to zrobił ale ze ja od kad sie ucze j.niemieckiego nic z niego nie umiem bo trafiam na "fajnych" nauczycieli to nie moja wina bardzo prosze jeszcze raz o przetłumaczenie tego tektsu gdyz jest on mi pilnie potrzebny bo nagle zmienil sie nauczyciel od .Napisz 10 zdań po niemiecku o swoich wakacjach w czasie przeszłym.. Nocowaliśmy w przyczepi campingowej.. Moje ostatnie wakacje były zdecydowanie najbardziej spektakularnymi wakacjami w całym moim życiu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt