Wypracowanie po niemiecku mój dzień
Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: odpłacę się .. Email niemiecki.J edni ją kochają, drudzy traktują jako źródło stałego dochodu a jeszcze inni ciągle jej poszukują.. Niemiecki podstawy dla początkujących, Wypracowania Mój dzień po niemiecku Mein Alltag der Tagesablauf.. 2011-06-02 15:21:51; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .Codziennie wstaje o 7.00.. Wstaję i idę do łazienki.. Pochodzą z Gdańska i odwiedzam ich w każde wakacje.. Wypracowanie.. Mój przyjaciel ma na imię Patrick.. Ide szybko do lazienki i myje sie.. o 7:15 jem śniadanie.. O 7.45 ide do szkoły.. Następnie myje zęby.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. der Tagesablauf-przebieg dnia .. ;* oraz ,.Wypracowanie w języku niemieckim dla uczniów szkół gimnazjalnych oraz średnich na temat: „Mein Alltag", czyli „Mój dzień powszedni".. Potem ubieram sie i jem sniadanie.. Potem poszłam do szkoły.. czesc.. Po zajeciach wracam o domu.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Zrobiłam zadanie domowe.Opis dnia po angielsku - wzór z tłumaczeniem i przydatne zwroty.. Na śniadanie jem zazwyczaj płatki z mlekiem i pije filiżankę kawy.. mam dopiero 1 rok ten przedmiot.. Zapraszam serdecznie na kolejną lekcję z cyklu Ich spreche Deutsch - Przydatne zwroty - czas wolny..

Przykład e maila po niemiecku.

Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. Po południu poszłam do domu.. Jak się pewnie domyślasz, dziś będziemy poruszać tematykę pracy.. Dominika Grabowska 24 sierpnia, 2013 język niemiecki No Comments.. Recenzja książki „W 80 dni dookoła.Witajcie Prosił bym bardzo o przetłumaczenie mi tego textu: wstaję o 7:00 myje się i ubieram.. musze na jutro napisac opowiadanie o moim dniu.. frühmorgens - wczesnym rankiem.. Blagam o pomoc ;) opisz; dzien; jezyk; niemiecki; zadanie dodane 1 grudnia 2010 w Język niemiecki przez użytkownika Beatka18 (-1,060) [Szkoła średnia] .. Mój wymarzony dom po niemiecku.der Alltag - dzień powszedni .. Mój wymarzony dom / mein Traumhaus.. 13,350 wizyt.. jeden Tag/täglich - codziennie .. Opis dnia angielski.Wypracowania; Załóż konto; Zaloguj.. 5 min przed dzwonkiem na lekcje jestem już w szkole.. Tuż obok mieszka ciocia oraz moja dwójka kuzynów.. Zjadłam śniadanie.. Übung 1 .E - mail po niemiecku - wzór, zasady pisania, przydatne zwroty.. O 7 wstałem, potem zjadłem śniadanie.. Relacja kursu językowego w Niemczech (czas przeszły) / ein Bericht aus dem Sprachkurs in Deutschland .. W domu odpoczywałam.. Zapamiętaj; Przypomnij hasło; Opisz swoj codzienny dzien po niemiecku +1 głos.. jestem w 1 gim.. o 7:29 wychodzę do szkoły.. Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi zwrotami, które pomogą Wam poradzić sobie z tym wypracowaniem..

Przykładowe e-maile po niemiecku.

Poprosze o wersje polska i niemiecka, tylko tak na poziomie 2-3 klasy gimnazjum Tam zeby bylo ze zjadlam sniadanie, poszlam do szkoly (o ktorej poszlam czyli 9:00) lekcje mialam do 14:50.Już za moment będziesz w stanie w prostych zdaniach wyrazić to po niemiecku.. Po śniadaniu umyłem/wyszczotkowałem zęby.. Śniadanie kończę o 6:45.. Z domu wychodzę o godz.7 i idę na przystanek autobusowy.Opis przyjaciela po niemiecku.. Um 17 Uhr lerne ich und nache .Mój dzień zaczyna się o godzinie 6 rano.. Na lekcji w-f grałem w koszykówkę.. Zjadłam obiad.. Tam szybko myję twarz, czyszczę zęby, biorę prysznic i wybieram ubrania.. Razem z nimi mieszkają moi wujkowie oraz ciocie.Posts Tagged: opis dnia po niemiecku Der Tag - Mój dzień - Niemiecki.. z óry dzięki.. Moi drudzy dziadkowie mieszkają daleko.. Jak opisać swój dzień po niemiecku?. auwachen - budzić się morgens - rano, z rana, rankiem.. Moje wymarzone miejsce na ziemi to miejsce pełne spokoju.. W szkole napisałem dwie klasówki.. konnen odmiana rozmówki niemieckie zwierzęta po niemiecku essen odmiana szanowni państwo po niemiecku niemieckie imiona dni tygodnia po niemiecku dialog u lekarza po niemiecku godziny po niemiecku części ciała niemiecki opis dnia po niemiecku owoce po niemiecku.Zadanie: napisz po angielsku mój ulubiony dzień tygodnia mój Rozwiązanie: my favorite day of the week is sunday i have a husband and 3 children one goes to school, and Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Moj dzien wypracowanie po rosyjsku..

( mój dzień ) po niemiecku.

Następnie jem śniadanie.. W restauracji (dialog) / im Restaurant.Opisz swój dzień w szkole po niemiecku.. O 7:30 pojechałem do szkoły.. der Vormittag - przedpołudniePrzykład opisu dnia po niemiecku z tłumaczeniem Opis dnia po niemiecku - wzór.. Po obiedzie spotykam się z .Potem umyłam się.. W tym wpisie pojawi się opis pracy po angielsku jak również kilka pytań, które mogą przydać się w rozmowach na poziomie podstawowym.Aby znaleźć interesują Cię ściągę, prace czy też wypracowanie na temat: Mój roboczy dZień po rosyjsku.. wymarzona szkoła wypracowanie po niemiecku jako filozofować znaczy uczyć się umierać odpowiedzi porównanie petersburga w dziadach i zbrodni i karze .. jako filozofować znaczy uczyć się umierać życzenia na dzień babci nierymowane życzenia na dzień babci nierymowane legenda o powstaniu aten .Napisz wypracowanie na temat ''mój dzień'' w czasie przeszłym perfekt, poczatek ma brzmieć: Am Freitag bin ich um 6 Uhr aufgestanden.. Następnie umyłam zęby i ubrałam się.. Mój pierwszy lot samolotem / mein erster Flug.. 15:20 kończąc lekcje szybko sie zbieram i idę do domu.Moja najbliższa rodzina to mama Grażynka, tata Michał i mój brat Bruno.. Oprócz: Mój roboczy dZień po rosyjsku.. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. Nie ma tam wojen, zła i nienawiści..

Wczoraj miałem całkiem normalny dzień.

Wszyscy razem mieszkamy z moimi dziadkami, którzy są rodzicami taty.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Wszyscy ludzie są sobie życzliwi i żyją w zgodzie z naturą.. Całe wypracowanie → .Wszystkie wypracowania; Zaloguj się .. Zapomniałeś swoje hasło?. Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi zwrotami, które pomogą Wam poradzić sobie z… Niemiecki podstawy dla początkujących, WypracowaniaJęzyk niemiecki - O moim dniu powszednim.. Znajdą .mein tag mój dzień niemiecki opis dnia po niemiecku .. dramat długie formy wypowiedzi po angielsku Henryk Sienkiewicz ignacy krasicki interpretacja j.w. goethe jak napisać wypracowanie jak pisać wypracowanie maturalne Jan kochanowski juliusz słowacki matura matura pisemna z angielskiego matura rozszerzona angielski matura z angielskiego .Mój dzień - tłumaczenie wypracowania.. Zarejestruj się; Mój dzień po niemiecku..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt