Wypracowanie o ulubionym sportowcu
Nie jestem pewna w 100% czy jest poprawnie napisana wiec prosze o ewentualne skorygowanie bledow.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o napiszecie mi wypracowanie o moim ulubionym sportowcu ( Lionel messi ) po angielskuCzy mógłby mi ktoś napisać jakieś krótkie i nieskomplikowane wypracowanie z rosyjskiego o ulubionym sportowcu, np. Adamie Małyszu, Otylii Jędrzejczak, Robercie Korzeniowskim ale moze być również o kimś innym.. Kto zagrał główną rolę, co Ci się w nim podobało.. Odpowiedzi.. Pisarka chętnie wprowadza do swojej prozy motywy mityczne, korzysta z prastarychPlik Opisz swojego ulubionego sportowca po niemiecku (cala praca)+tlumaczenie.docx na koncie użytkownika dominikmazurek • folder Dokumenty • Data dodania: 9 mar 2013Wypracowanie o twoim ulubionym filmie - Killer.. On jest murzynem i ma skórę jak czekolada.Znowu zadane wypracowania do napisania?. Jest to siatkarz, który gra w klubie o nazwie "Asseco Resovia ".Znajduje się on na pozycji libero.. Opowiada o tym co było na początku, o bogach, o powstaniu świata, jego elementach, o bohaterach, którzy posiadają niespotykane cechy.Jak napisać.. It is in London.Moim ulubionym sportowcem jest Adam Malysz , urodzil sie 3 grudnia 1977 roku , z zawodu dekarz, ale uprawiajacy zawodowo sport ,skoki narciarskie.Ma zone Ize i corke.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!.

.Moim ulubionym sportowcem jest Usain Bolt.

Tego samego dnia był wypływ dwutlenku węgla z jeziora Nyos w Kamerunie.. Jest to mój ulubiony sportowiec, ponieważ wykazuje się niesamowitym chumorem, walecznością, a także talentem.. Podobne wypracowania.. Karola Joanna odpowiedział(a) 21.02.2011 o 07:58 My favourite actor is Johny Depp.. To spowodował śmierć 1700 osób.. Wypracowanie o twoim zwierzątku domowym - psie.. To jest flaga Jamajki.. On urodził się 21 sierpnia 1986.. W wielu jej powieściach daje o sobie znać fascynacja tajemniczą naturą ludzką i niezbadanymi prawami determinującymi losy pojedynczego człowieka.. Nie przerażaj się :) Mit to po prostu opowieść wyrażająca wierzenia danej społeczności.. chodzi o to, że bardzo was proszę abyście mi napisali wypracownaie po angielsku o obojętnie jakim sportowcu, ale o polaku/polce całośc musi zawierać:-imie i nazwisko sportowca - zkad pochodzi-co osiągną (np. zdobyl medale )-czym się interesuje?Czy mógłby mi ktoś napisać jakieś krótkie i nieskomplikowane wypracowanie z rosyjskiego o ulubionym sportowcu, np. Adamie Małyszu, Otylii Jędrzejczak, Robercie Korzeniowskim ale .Wypracowanie o moim ulubionym miejscu w Londynie - Wembley.. Dzięki jego determinacji gra teraz w Borusii Dortmund jako główny napastnik.Jest on przykładem na to że nawet jeżeli pochodzi się z małego miasteczka można osiągnąć jakiś cel w życiu i nie należy się poddawać.Napisz wypracowanie o swoim ulubionym piosenkarzu ,ale po..

Wypracowanie o moim ulubionym miejscu w Londynie - Wembley.

Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Opis ulubionego aktora / mein Lieblingsschauspieler.. Odpowiedzi.. Na naszej stronie znajdziesz bazę kilku tysięcy oryginalnych wypracowań które pomogą Ci przygotować zadanie domowe, prezentacje maturalne, prace maturalne.Musze napisac prace z jezyka angielskiego na temat swojego ulubionego aktora.. Mój ulubiony sportowiec / mein Lieblingssportler.. Wypracowanie o niemożliwości integracji innych kultur z Islamem.Co zrobić żeby napisać własny mit?. 0 0 Odpowiedz.. (Lubie to bo moge jezdzic z moimi przyjaciolmi i rodziną) 3 When I do my favourite sport I listen to the music.. Potrafi obronić trudne piłki, przynosi dumę Polakom.Proszę niech ktoś mi napisze jakieś wypracowanie o obojętnie jakimś sportowcu!. prosze jak najszybciej !Kryteria oceny TYTUŁ WSTĘP - Nawiązuje do tematu i wprowadzam do rozwinięcia (muszę użyć wyrazów z tematu) - Wprowadzić bohaterów, czas i miejsce wydarzeń ROZWINIĘCIE - nie pisze wszystkiego co wiem, wybieram tylko wiadomości na temat - rozwijam temat akapitami, a w każdym akapicie co najmniej trzy zdania rozwinięte.. 0 ocen | na tak 0%.. Jeżeli chciałbyś dokładnie wiedzieć, jak napisać zadane Ci wypracowanie, ta strona powstała specjalnie dla Ciebie.. 0 gabisia 345562 (Gość) Wto Lis 11, 2008, 19:06. mam prosbe mam z anglika zadane wypracowanie na temat jaki jest mój ulubiony sport kiedy go uprawiam gdzie go uprawiam z kim go uprawiam dlaczego lubie ten .1 My favourite sport is riding a bike..

It is in London.napisz po angielsku o ulubionym sportowcu na 1 strone.

- w każdym akapicie musi być spójność tzn.jedno zdanie .Przydatność 60% Wypracowanie o ulubionym miejscu w Londynie.. 0 ocen | na tak 0%.. 0 0 Odpowiedz.. Usain Bolt jest z Jamajki.. To jest herb Jamajki To jest Jamajka.. Tutaj znajdziesz opisy wszystkich spotykanych w szkolnej praktyce rodzajów wypracowań, od rozprawki i charakterystyki, przez opowiadanie, opis, esej, do form praktycznych takich, jak zaproszenie, dedykacja, ogłoszenie.napisz po angielsku o swoim ulubionym aktorze lub sportowcu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt