Napisz opowiadanie o psie który jeździł koleją
2011-05-08 14:39:57 lektura o psie który jeżdził koleją to powieść opowiadanie czy co ?. Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 2 rozwiązania: autor: skorpion7 20.9.2010 (18:29) opinia o książce "o psie który jeździł koleją" Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: Asia32211 29.9.2010 (20:57)Ciepła, pełna przygód opowieść o Belli, psie, który przebył 400 mil, by odnaleźć Lucasa, obiecującego studenta medycyny, człowieka, którego kocha.. Mają kształt ogromnego buta.. O psie, który jeździł koleją Roman Pisarski I Włochy to piękny i malowniczy kraj na południu Europy.. Każdy, kto spojrzy na mapę, znajdzie je od razu.. Udostępnij.. Kiedyś postanowił wyruszyć w kolejną podróż.Zadanie: mam napisać swoimi słowami przygodę psa lampo ,,o psie Rozwiązanie:o psie, który jeździł koleją to historia psa lampo, który pewnego dnia pojawia się na stacji kolejowej w marittimie i zaprzyjaźnia się z zawiadowcą szybko staje się częścią jego życia, ulubieńcem rodziny kolejarza i jego przyjaciół zdobywa też sławę w kraju, gdyż regularnie podróżuje .O psie, który jeździł koleją w serii Kolorowa Klasyka to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku!. "O psie, który jeździł koleją" to książka opowiadająca o losach Lampo i ludzi, których spotykał na swej drodze.Zadanie: napisz opowiadanie o jednej podróży psa ,który jeździł koleją Rozwiązanie: pewnego dnia kolejarz spotkał bezdomnego psa i nadał mu imę lampo lampo był spokojnym Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych .O psie który jeździł koleją Stary Wujek - lubicie książke ,,o psie który jeździł koleją" ?.

2011-10-16 20:17:42 O psie który jeździł koleją ?

2010-06-14 15:07:13 Kto napisał książkę pt.: "O psie który jeździł koleją " 2010-03-14 20:54:47Autor opowiadania mówi, że Włochy to piękny kraj i łatwo jest je odnaleźć na mapie, bo mają kształt ogromnego buta.. Zawsze trafiał tam, gdzie chciał.. Akcja utworu dzieje się we Włoszech.Pewien zawiadowca znajduje na stacji kolejowej kundelka, przygarnia go i nazywa Lampo (wł.. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Zapomniałeś, kim jest Lampo, postać w lekturze O psie, który jeździł koleją, Pisarski Roman?. MarrMarr 2 lata temu.. Zawiadowca odwdzięcza mu się miłością i troską (np. leczy psa po jego trudnym powrocie z Sycylii).• O psie, który jeździł koleją - opracowanie, problematyka, bohaterowie • Nowa (wymyślona) przygoda psa Lampo • Roman Pisarski - biografia i charakterystyka twórczości • Literatura dla dzieci i młodzieży • Samotność bogów - streszczenie skrótowe, plan wydarzeń • Pięcioro dzieci i coś - streszczenie, problematykaCzy książka ,,O psie który jeździł koleją,, to prawdziwa opowieść?. Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka.. Na tym bucie jest wiele miast i wsi, łączy je ze sobą kolej.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Książka „O psie, który jeździł koleją" Romana Pisarskiego powiada o przygodach psa imieniem Lampo, który zwiedził całe Włochy podróżując pociągami..

Czeka na swoje pięć minut sławy jako ten, co jeździł koleją.

Bardziej szczegółowoO psie, który jeździł koleją to piękna opowieść o przyjaźni psa z człowiekiem.. 2011-11-30 14:08:00 Opis Lampo "O psie który jeżdził koleją " 2013-05-20 17:18:50 Napisz 10 zdan o piłkarzach 2011-09-13 18:39:481) Podaj autora książki "O psie, który jeździł koleją" a) Radosław Pilarski b) Roman Pisalski c) Robert Wisarski d) Roman Pisarski 2) Podaj nazwę stacji, na którą przybył pies.. W latach 50. ubiegłego wieku żył we Włoszech wyjątkowy pies.napisz prawdziwe lub wymyślone opowiadanie o psie.Prosze!. Był to szczęśliwy pies, ale większość jego przygód była smutna.. a) Marittima b) Marittia c) Morittima d) Merittima 3) Kto nazwał psa Lampo?Masz problem ze zrozumieniem utworu O psie, który jeździł koleją?. Lampo jest wiernym towarzyszem zawiadowcy, zawsze do niego wraca, gdziekolwiek by nie był.. Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna.. Na cholewie, a także na .. Na swej drodze spotka i zamieszkujące góry lwiątko, i bezdomnego weterana, któremu przywr&oacute .ja dopiero wyposzyczyłam z. ja dopiero wyposzyczyłam z biblioteki książkę O PSIE KTÓRY JEZDZIŁ KOLEJĄ i jak przeczytałam pierwszy rozdział to nie było takie smutne ale na końcu będzie przykra bo pies umrze naprawdę nie będe taka smutna jak ją przeczytam i bardzo będę zadowolona jak ktoś nie będzie o niej wspominał bo jak ktoś będzie to będę smutna z moimi koleżankami .Wokół książki..

2012-03-11 18:17:41 Kiedy wyprodukowano książkę pt. ,, o psie który jeździł koleją .

Był to szczęśliwy pies, ale większość jego przygód była smutna.. Udostępnij.. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers .Jak dobrze znasz lekturę O psie który jeździł koleją.. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz .Zad.1) Napisz szczęśliwe opowiadanie w który zmienisz złe na szczęśliwe wstęp - rozwinięcie i zakończenie.Z książki "O psie,który jeździł koleją" Zad2) Napisz dalsze losy Lampo z książki "O psie,który jeździł koleją" źródło: Z ekoludkiem w szkole zad.9\\25Lampo, kundelek o niebywałych umiejętnościach - potrafił samodzielnie podróżować koleją.. Czytaliście książkę pt. ,,O psie, który jeździł koleją '', jakie były wasze odczucia?. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Skomentuj.. Wokół książki ; Aktualności Jest to też opowieść o wiel-Książka „O psie, który jeździł koleją" Romana Pisarskiego powiada o przygodach psa imieniem Lampo, który zwiedził całe Włochy podróżując pociągami.. Opis fabuły..

Był już we Włoszech, Austrii oraz Czechach.O psie, który jeździł koleją Roman Pisarski.

Zanim uda jej się wrócić do domu, czeka ją mnóstwo niezwykłych przygód.. Lampo, bo tak się nazywa, jest po prostu piękny.. zosia1011 3 lata temu.. Napisz (1) Napisz palcem po śladzie (1) Narodziny Świata (1) Nastrój (1) Nauczycielski MUST HAVE (1) Nauka czytania (15) Nauka liczenia (4) Nauka logicznego myślenia (1) Nauka miesięcy dla dzieci (2)O psie ktory jezdził koleją opis lampo na szybko!. a my powiemy Ci jakiego gatunku książkę można napisać o Twoim życiu!. Autor opowiada nam historię o ludziach i o psie, który podróżował sam pociąga-mi po całych Włoszech.. 2011-05-28 19:06:26LAMPO - O PSIE, KTÓRY JEŹDZIŁ KOLEJĄ - KARTY PRACY Zapraszam również tu: .. 2010-04-10 23:34:41Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury O psie, który jeździł koleją, którą napisał Pisarski Roman, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.O psie, który jeździł koleją - opowiadanie dla dzieci autorstwa Romana Pisarskiego, traktujące o losach psa o imieniu Lampo.. - „O psie, który jeździł koleją" jest historią, która dzieje się we Włoszech w latach sześćdziesiątych XX wieku.O psie, który jeździł koleją.. Kiedyś postanowił wyruszyć w kolejną podróż.Lampo to główny bohater opowiadania, który wykazuje się sprytem, inteligencją i odwagą.. Ta prawdziwa historia stała się kanwą opowieści, którą napisał Roman Pisarski..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt