Tajemniczy ogród wypracowanie klasowe
80% Tajemniczy ogród - charakterystyka Mary Lennox ; 78% Charakterystyka Mary Lennox z objaśnieniem.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: Opozycja tradycji i nowoczesności we fragmentach sklepów cynamonowych środki stylistyczne w wierszu róże dla safony opozycja tradycji i nowoczesnosci we fragmentach haj nabyty charakterystyka robertaPlik wypracowanie klasowe z lektury tajemniczy ogrod.zip na koncie użytkownika carloseduardonbl • Data dodania: 5 kwi 2015Plik wypracowanie klasowe tajemniczy ogrod.zip na koncie użytkownika amybernoski • Data dodania: 28 mar 2016Plik wypracowanie klasowe tajemniczy ogrod.zip na koncie użytkownika lebn62 • Data dodania: 26 mar 2016Tajemniczy ogród Frances H. Burnett .. Colina Cravena, Dicka Sowerby, Marty Sowerby, lorda Cravena i innych), przykładowe wypracowania (Czy Dick mógłby zostać moim przyjacielem?, Rola przyrody w przemianie Colina i Mary), testy sprawdzające z kluczem, krzyżówki.. Jest główną bohaterką książki „Tajemniczy ogród".. 2011-05-07 13:43:03 Napiszecie mi streszczenie lektury ,, tajemniczy ogród ,, 2012-01-06 16:31:10Mary Lennox miała około 10 lat.. W tajemniczym ogrodzie Colin stawiał pierwsze kroki z pomocą: a. Mary i Dicka b.Napisz list do Mary Lennox z lektury Tajemniczy Ogród 50 pkt za rozwiązanie + 25 pkt za najlepsze rozwiązanie - 26.10.2015 (19:23) - przydatność: 50% - głosów: 402 Dodaj/ Wypracowanie..

Wypracowanie klasowe.

Dwadzieścia lat później.. Rozdział 10.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Pamiętaj o pierwszoosobowej narracji.. Udostępnij.. Quiz w Poczekalni.. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Dlaczego?. Zaglądał do niego raz po raz przechodząc.1.Historia rodziny Cravenów.. Tajemniczy ogród był niegdyś miejscem niezwykle pięknym i tętniącym życiem.. Jest to historia małej dziewczynki imieniem Mary Lennox, która wychowywała się w Indiach.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Oboje prowadzili życie towarzyskie, więc nie mieli czasu, by zająć się wychowywaniem .Napisz wypracowanie z <Tajemniczy Ogród> na jeden z tematów.Pomżecie?. Napisz kartkę z pamiętnika Mary, dotyczącą dowolnego wydarzenia z lektury.. 3.Charakterystyka Mary i Colina 4.Rola przyjaźni w życiu bohaterów 5.Najciekawszy fragment powieści 6.„Tajemniczy ogród" - dalsze losy dzieci z książki 7.opis przyjaźni między Marą a Colinem .. Najpiękniejszy dzień w moim życiu.. 8.Stosunek Colina do ojca i odwrotnie.. 9.Jakim dzieckeim była Marry ?. Wyszukaj w treści lektury jeden z opisów ogrodu i narysuj wg niego ilustrację.. 3.Charakterystyka Mary i Colina 4.Rola przyjaźni w życiu bohaterów 5.Najciekawszy fragment powieści To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćMam jutro prace klasową z ajemniczego ogrodu ktoś wie jakie moga być pytania>?.

Mary nazwała swój ogród tajemniczym.

moim zdaniem Alchiblad (ojciec Colina) nienawidził go za to że przez niego jego żona umarłaWypracowanie klasowe tajemniczy ogród.. 2009-11-18 18:52:29 Kilka pytań na temat lektury ,, Tajemniczy Ogród ,, 2010-04-02 11:13:33 Streszczenie lektury " Tajemniczy Ogród " 2010-02-01 19:39:02Sprawdzian z lektury „ Tajemniczy ogród " 2017-05-08 20:08:32 Potrzebuje streszczenia lektury Tajemniczy Ogród .. 2.Opis ogrodu.. Wymiana listów między Mary .76% Przedstawienie Mary Lennox bohaterki "Tajemniczego ogrodu".. Po tragicznej śmierci żony, pan Craven zamknął furtkę i zakopał klucz, zabraniając komukolwiek do niego wchodzić.Mary Lennox jest bohaterką książki pt. "Tajemniczy ogród".. Tajemniczy ogród stał się miejscem ukrytym, do którego ciężko jest znaleźć klucz, a zarośnięta furtka jest niemalże niemożliwą do odkrycia.. Ogród to miejsce, w którym widoczne są ślady dawnej świetności.„Tajemniczy ogród" to powieść autorstwa Frances Burnett.. Jako dziecko, z nakazu matki, izolowana była od rodziców, a po ich śmierci została wysłana do domu swojego wuja - Archibalda Cravena w Anglii.Tajemniczy ogród - opracowanie, Symbolika ogrodu w powieści Ogród w powieści Frances Hodgson Burnett ogrywa istotną rolę w życiu głównych bohaterów i dla każdego z nich ma inne znaczenie..

(1,5 strony) Opisz twój wymarzony ogród.

z góry dzia<daje naj> To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępnij.. Miejscem, które chcę opisać to ogród, kiedy Mary ujrzała go pierwszy raz w lekturze „Tajemniczy Ogród", F. H. Burnett.. 78% Najpiękniejszy dzień w życiu Mary Lennox - głównej bohaterki powieści pt. "Tajemniczy Ogród".Zadanie: proszę napiszcie wypracowanie z książki pt tajemniczy Rozwiązanie:mary lennox przedstawienie i wygląd postaci mary lennox jest dziesięcioletnią dziewczynką, urodzoną i wychowaną w indiach jej ojciec, kapitan lennox, był tam brytyjskim urzędnikiem kolonialnym zawsze był zapracowany matka była pięknością, chętnie otaczała się wesołym towarzystwem, lubiła przyjęcia .Tajemniczy ogród - opracowanie, w którym znajdziecie charakterystykę bohaterów oraz omówione wybrane motywy w powieści.. Urodziła się w Indiach gdzie spędziła dużą część swojego, jakże monotonnego, pozbawionego jakichkolwiek przygód i atrakcji życia.Sprawdź czy dobrze znasz tę książkę!. Wyślij zgłoszenie .. TEMATY: 1.Historia rodziny Cravenów.. 2.Opis ogrodu.. Quiz w Poczekalni.. Patixella 4 lata temu.. Skomentuj.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

Moje zakończenie powieści "Tajemniczy ogród".

Zaprzyjaźniła się ze starym ogrodnikiem.. Prowadzili bujne życie towarzyskie, więc oddali córkę pod opiekę hinduskiej służbie, żeby dziewczynka im nie przeszkadzała.Praca klasowa "Tajemniczy ogród" 1.. Skomentuj.. Rodzice dziecka lubili życie wygodne.. W czasie jednej z rozmów przyleciał rudzik i usiadł na rękojeści szpadla Bena.Opis tytułowgo "Tajemniczego Ogrodu".. Ogród jest dla mnie bardzo ważny… Kartka z pamiętnika Mary, Colina lub pana Cravena.. Mary nie spodziewała się, że otwierając wielkie, brązowe drzwi, zobaczy za nimi coś takiego!Szukam streszczenia lektury" Tajemniczy ogród" czy mi pomożesZ?. Jej ojciec był urzędnikiem administracji kolonialnej, a matka uchodziła za słynną piękność.. Doskonała pomoc w przygotowaniu do lekcji, testów sprawdzających i prac .• Tajemniczy ogród - streszczenie, plan wydarzeń • Kopciuszek - streszczenie • Nie płacz koziołku - streszczenie, problematyka • Czy chciałbyś przenieść się na kilka dni do Narnii i poznać tę krainę?. poleca 74 % 997 głosów.. • Córka czarownic - streszczenie skrótowe, plan wydarzeń • Bracia Lwie Serce - streszczenie, plan .Plik wypracowanie klasowe tajemniczy ogrod.zip na koncie użytkownika bablusrk123 • Data dodania: 6 kwi 2015tajemniczy ogród.. Chodziła tam codziennie, wyrywała chwasty.. werindaxd 5 lat temu.. Jest to miejsce owiane tajemnicą i milczeniem od dziesięciu lat.. Jak sama nazwa tytułu książki mówi ogród był tajemniczy Był zamknięty przez 10 lat.. Treść .Zapytała Marthę o tajemniczy płacz w domu, ale dziewczyna jej nie odpowiedziała.. W tej powieści dziewczynkę poznajemy w wieku 9 lat.. Jednakże po tragicznym wypadku sytuacja uległa zmianie.. Poradnik małej ogrodniczki..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt