Napisz opowiadanie o swoich wakacjach po rosyjsku
i musi być niestety co najmniej 120 słowMoje ostanie wakacje spędziłam z rodzicami nad Morzem Bałtyckim.Chociaż pogoda była w kratkę, nie nudzilismy się.W słoneczne dni chodziliśmy na plażę,kąpalismy się w morzu bałtyk i zbieralismy muszelki.Bardzo podobała mi się wycieczka do Trójmiasta,Gdańsk,Gdynia i Sopot to piękne miasta, a gdańszczanie są bardzo miłymi ludźmi.Odwiedziliśmy także fokarium w Helu .Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. Zapraszamy.. opis wakacji Gdzie bylam, z kim, jak spedziłam czas.. Moja ciocia miała się rozwodzić ze swoim mężem, a po miesiącu zmienili .Opis wakacji po angielsku - przykład z tłumaczeniem Ostatnie wakacje spędziłem w Tatrach.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.Opowiadanie z dialogiem;.. Szłyśmy razem, ponieważ obie miałyśmy o tej samej godzinie lekcje.. napisz opowiadanie o wymyślonej przez ciebie przygodzie adama cisowskiegoWarto jeszcze wiedzieć, jak zapytać o czyjeś hobby lub pasje.. Mój tato ma na imię Paweł, ma czterdzieści dwa lata.. Podczas naszych wakacji przeżyłem niesamowite rzeczy.Przede wszystkim mogłem uczestniczyć w podróży balonem.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćNapisz 10 zdań o swoich wakacjach..

Opowiadanie o wakacjach po rosyjsku.

Mam niedużą rodzinę.. Tego lata moje wakacje byly lepsze od poprzednich, bo zawarlam nowe .Wakacje to ulubiony czas wypoczynku i wesołej zabawy.. Pojechałem tam razem z moimi przyjaciółmi: Elą i Andrzejem.. Napiszcie 10 zdan o wakacjach, podczas których byliście przez 2 tygodnie nad morzem w Sopocie :) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćNie wiem o co chodzi za bardzo z tym, żeby te zdania były po rosyjsku ale napisane po polsku:) ale myślę, że pewnie chodzi o to jak to się czyta.. Byłem w hotelu nad morzem w lipcu z rodziną..

List do koleżanki o wakacjach po rosyjsku· po rosyjsku.

Do Zakopanego dojechaliśmy samochodem.. Wakacje to najwspanialszy czas w całym roku.. Ogólnie rzecz biorąc, tegoroczne wakacje były najlepszymi wakacjami.. Pod koniec lipca razem z kuzynami pojechałam do Francji.Napisz list do koleżanki z Moskwy (po rosyjsku).. Lipiec był bardzo ciepły i słoneczny.Dużo czasu spędzałam na świeżym powietrzu, jeździłam rowerem, odwiedziłam koleżanki i rodzinę.. Poznasz też większość liter rosyjskiego alfabetu.Szkolna wycieczka, Moje wakacje, Moja rodzina, oraz.Eseje i wypracowania w języku angielskim z tłumaczeniami.. Pracuje w szpitalu jako lekarz.Opis wakacji po angielsku - wzór z tłumaczeniem i przydatne zwroty.. Składa się ona z czterech osób: mamy, taty, brata i mnie.. Poniżej znajdziecie informacje i wskazówki, jak napisać poprawny list nieformalny po rosyjsku.. Jeśli osoba opowiada o swoim hobby, zacznie .Każdy e mail posiada swój temat, który nakreśla jego.Jest to swoisty tytuł, który widzimy jeszcze przed otworzeniem go.. Moja mama ma na imię Olga, ma czterdzieści lat.. 4,900 wizyt.. Deszczowa pogoda zachęcała jedynie do oglądania telewizji.. chodzi mi też żeby list nie zawierał zbyt wyszukanych słów..

Opowiedz swojej koleżance z rosji o wakacjach w polsce.

Opowiadanie o tym, jak .Po pierwszej lekcji będziesz umiał się przywitać, przedstawić, powiedzieć, że jesteś Polakiem, skąd pochodzisz, jak również nauczysz się, jak powiedzieć gdzie mieszkasz i spytać o to samo współrozmówcę.. Nigdy nie zapomnę tych dwóch miesięcy.. Chcę opowiedzieć o swojej rodzinie.. Musi się tam znajdować, to co robiłam, ile tam byłam, gdzie byłam, jaka była pogoda.Moje wakacje po rosyjsku.. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. Nawet rodzice nie sprzeciwiali się temu wyjazdowi, bo widzieli jak bardzo się cieszę.. Z zawodu jest nauczycielką matematyki.. Zaraz po zakończeniu roku szkolnego, w nagrodę za dobre stopnie .Potrzebuje list po rosyjsku o swoich wakacjach do koleżanki który będzie zawierał gdzie spędziłam wakacje ile tam byłam itp. potrzebne i bardzo pilne na jutro!. Moje tegoroczne wakacje były fantastyczne.. W tym liście : 1 Poinformuj w jakiej miejscowości odpoczywałaś 2 Napisz jaka była pogoda 3 Napisz co robiłaś w wolnym czasie pobytu nad morzem 4 Poproś by napisała Ci w liście o swoim letnim wypoczynku (całość napisana ma być w czasie przeszłym czyli o minionych wakacjach) z góry .Nazywam się Anna Sokołowa.. Wczoraj Monika mówiła mi jednak, że nie pójdzie ze mną, ponieważ mama zabierze ją z sobą samochodem..

Napisz po rosyjsku krótkie wypracowanie na temat" moja przyszłość" proszę jak.

0 głosów.. Temat: Moje wakacje po rosyjsku, takie niby krótkie opowiadanie o tym co się robiło na wakacjach, najlepiej o tym, że się było nad morzem i się opalało takie pierdoły.. Wzory wypracowań wraz z tłumaczeniami-język rosyjski.. Swoje ostatnie wakacje spędziłam u babci.. Mieszkaliśmy w pensjonacie, który znajdował się bardzo blisko centrum Zakopanego.Opowiadanie o swojej rodzinie po rosyjsku.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. twój brat wybiera się na wakacje na Krym napisz do swoich rosyjskich przyjaciół list w którym 1 informujesz o przyjeździe brata i .. Zasady pisania listu nieformalnego po rosyjskuPo zeszlorocznym 2012r wyjezdzie do tunezji mielismy w planie spedzic wakacje w 2013 roku w egipcie jednak nieciekawa sytuacja polityczna zamieszki w.Salon zdrowia i urody diana gliwice oferuje zabiegi kosmetyczne takie jak makijaz permanentny opalanie natryskowe makijaz lubny okoliczno ciowy pedicure.Gratka dla rodzicow jesli chcesz zapewnic swojemu dziecku inteligentna rozrywke .Moje wakacje zaczęły się nieciekawie.. Wszystkie dzieci z utęsknieniem czekają zakończenia roku szkolnego i rozpoczęcia czasu wolnego.. nauce języka rosyjskiego dla początkujących z kursem od Rosyjski.pro zobaczysz jak w praktyce wygląda rozmowa o hobby po rosyjsku.. Liceum-ceny, producent.Opowiadanie o wakacjach - opis wakacji; Opowiadanie o wakacjach - opis wakacji.. Pracuje w szkole.. Napisz do adminia;Muszę napisać i opowiedzieć na języku rosyjskim opowiadanie o moich wakacjach.. Zaprosiła mnie do swojej cioci, która mieszka na wsi nad morzem.. Nie wiem jak się za to zabrać i jak to napisac, zeby to ładnie brzmiało.. W tym roku miałem okazje z moimi rodzicami zwiedzić Turcję..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt