Wypracowanie z pana kleksa klasa 4
Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Mozna powiedziedzieć że jest średniego wzrostu.. Włosy ma wszystkich kolorów tęczy, a bujną brodę czarną jak smoła.. Adaś nie lubił: A) akademii, B) marchewki, C) szpaka Mateusza, D) czekolady.. Profesor prowadzi bardzo ciekawe lekcje, a nauka przeplata się cały czas z zabawą.Akademia Pana Kleksa mieści się na samym końcu ulicy Czekoladowej, w ogromnym, pełnym dolin i wąwozów parku.. doggyster 3 lata temu.. Budynek szkoły Kleksa zbudowany był z: A) kolorowych cegieł, B) kolorowych szkieł, C) czekolady, D) budyniu.. Serwis zamknięty.. Na twarzy ma pełno kolorowych piegów, które daje swoim uczniom za dobrą naukę lub bohaterskie czyny.. Akademia pełna była zaczarowanych, magicznych i oryginalnych przedmiotów, które budziły ciekawość wszystkich chłopców.. Bardzo polecam!. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Czy odpowiesz na każde z trudnych pytań?. Bo to szkoła z wyobraźnią, magiczna, w której nauka jest przyjemnością, a nie nużącym obowiązkiem, jak ma to miejsce w naszych polskich szkołach.. Z charakteru jest miły i sympatyczny.. W co zamienił się malejący pan Kleks?. Chciałabym być uczniem Akademii Pana Kleksa.. 2017-11-30 17:40:18. jaki był kolor surduta Pana Kleksa?. Nie jest ani wysoki, ani niski.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Żaden z uczniów nie zaznawał tutaj nudy, gdyż zajęcia i zdobywanie wiedzy nierozerwalnie łączyło się tu z zabawą..

Czytaj: Dyktando - klasa 4.

wg Violaswiat.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Ma kolorową czuprynę i zwichrzoną brodę.Oczy pana Kleksa są niewielkie, a nos zajmuje większą część twarzy i jest przekrzywiony w prawo lub w lewo, zależy to od pory .Akademia Pana Kleksa - opracowanie, Opis przygody Adasia w psim raju Adaś Niezgódka zawsze podziwiał umiejętność latania, którą posiadał pan Kleks i wiele razy starał się go naśladować, lecz nigdy nie udało mu się wznieść w górę.Aż pewnego dnia, po tym jak nabrał powietrza w płuca, poczuł dziwną lekkość i zaczął unosić się nad ziemią.Quiz z wiedzy o Akademii Pana Kleksa.. 11 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zajmuje duży trzypiętrowy gmach z czerwonej cegły otoczony wysokim murem, w którym co kawałek znajdują się drzwi prowadzące do jakiejś bajki - za niektórymi znajdują się baśnie pana Andersena, za innymi bajki panów Grimm, a dalej jeszcze inne opowieści dla dzieci.Jest on nauczycielem dzieci w swojej akademii.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Każdy chciał zobaczyć sekrety skrzętnie przechowywane przez Pana Kleksa.W tej części wypracowania, podobnie jak we wstępie, wolno, a nawet trzeba, używać wyrazów z tematu, a dodatkowo zwrotów, które podkreślają sposób myślenia autora wypracowania, np. moim zdaniem, myślę, uważam że, jestem pewny/jestem pewna..

a) w guzik z czapki doktora ...kolor surduta pana kleksa to cytrynowy .

7 .Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. Jest on mężczyzną w średnim wieku, choć w rzeczywistości jest młodszy o dwadzieścia lat od Adasia Niezgódki.Jest średniego wzrostu i nie wiadomo, czy jest gruby, czy też .Szczególną osobliwość stroju pana Kleksa stanowią kieszenie, których ma niezliczoną ilość.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.a) Alojzy zniszczył tabliczki, na których zapisana była cała wiedza pana Kleksa b) Filip podpalił gmach Akademii i spłonęły cenne książki pana Kleksa c) Alojzy podarł podręczniki pana Kleksa d) Wieszczka Lalek na prośbę Alojzego rzuciła czar na pana Kleksa 32.. Do niezwykłej szkoły - Akademii pana Kleksa - mieszczącej się przy ulicy Czekoladowej, trafia Adaś Niezgódka, chłopiec którego prześladuje pech.W szkole jednak okazuje się niezwykle zdolny i w krótkim czasie zostaje ulubieńcem profesora - uczestniczy w przygotowaniu potraw z kolorowych szkiełek, przygląda się leczeniu chorych sprzętów, udaje mu się .Lektura 4 - Akademia Pana Kleksa - test Szybki test sprawdzający wiedzę z powieści Jana Brzechwy „Akademia Pana Kleksa"..

Pytania z treści lektury dla 4 klasy szkoły podstawowej.Napisz wypracowanie na temat pana Kleksa.

17 pytań.. Jest to postać niezwykła i bardzo barwna.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Rozwiąż test!Akademia pana Kleksa - test z lektury.. Udostępnij.. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Plik AKADEMIA PANA KLEKSA TEMATY WYPRACOWAŃ.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder AKADEMIA PANA KLEKSA • Data dodania: 15 lis 2009.. 2010-05-12 19:06:19 Opis Akademii Pana Kleksa 2011-04-13 17:54:31 Opis Charakteru Pana Kleksa 2010-10-20 15:56:32Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Mówiono o nich, że gdy znaleźli nawet najmniejszy orzeszek, to dzielili go na dwie części.. Nikomu nieznane sekrety pana Kleksa przechowywane są: A) na parterze, B) na pierwszym piętrze, C) na drugim piętrze, D) na trzecim piętrze..

Zasady ortograficzne i przykładowe dyktando dla uczniów klasy 4Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.

Dlaczego?. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. CZY UWAŻNIE PRZECZYTALIŚCIE "AKADEMIĘ PANA KLEKSA"?. Wszystko, co znajduje się w Akademii Pana Kleksa jest zaczarowane, baśniowe, niespotykane, oryginalne.„ Okazało się, że w chwilach wolnych od zajęć w fabryce inżynier występuje w cyrku jako linoskoczek, aby nie wyjść z wprawy w owijaniu jednej nogi dookoła drugiej.Plik Akademia pana Kleksa scenariusz zajęć.doc na koncie użytkownika roza05 • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 16 lip 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i .Streszczenie krótkie.. Zastosuj kolejność:-Wygląd-Ubiór Umiejętności pana Kleksa-Nawyki i przyzwyczajenia-Stosunek uczniów do nauczyciela-Nasze własne zdanie o bohaterze Zastosuj wyrażenia zatępującę "Pan Kleks"-Profesor-Nauczyciel-Dyrektor Akademii-Pan Ambroży-Wychowawca chłopców-Opiekun chłopcówAmbroży Kleks - charakterystyka, Ambroży Kleks jest głównym bohaterem powieści Jana Brzechwy, nauczycielem i wychowawcą chłopców, uczących się w jego Akademii.. Quiz w Poczekalni.. Skomentuj.. Pan Ambroży ma bardzo pogodne i miłe usposobienie.Opis Akademii Pana Kleksa Akademia przedstawiona w utworze Jana Brzechwy to fantastyczne, niezwykłe miejsce, w którym uczniowie przyjemnie spędzają swój czas.. Nie będzie łatwo, ostrzegamy!. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. I nie powiększająca pompka przywracała mu pamięć tylko zielony płyn który pił zawsze rano przy śniadaniu więc to głupie i z błędami .Wiecie jaki napisać krótki opis wyglądu pana Kleksa z ''Akademi pana Kleksa '' ?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt