Wypracowanie o obowiązkach domowych po niemiecku
Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. minimum pół strony ;) z dokładnym tłumaczeniem.. Jedes Kind soll Hauspflichten haben (Każde dziecko powinno posiadać obowiązki w domu).. Przygotowałem dla Ciebie listę najpotrzebniejszych słówek z kategorii czynności domowych.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Podobnie jak w poprzednim wpisie (Słownictwo - Rodzina) przygotowałam dla Was zestawienie słówek w formie listy.Nie jest to może najefektywniejszy i preferowany przez wielu sposób prezentacji nowego słownictwa, ale moim głównym celem jest dostarczenie Wam materiału do samodzielnej nauki.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Ściągi.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Tutaj znajdziesz największą w Polsce bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. J.niemiecki ,moje obowiązki domowe.. I prosiłabym ,aby to nie myło dłuższe niż na 1/3 strony A4.. Redakcja serwisu zapytaj przypomina: W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest.Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. wypracowanie szkolne = der Schulaufsatz.tagi: obowiązki po niemiecku, Pflichten, obowiązki domowe po niemiecku, gospodarstwo domowe po niemiecku, im Haushalt Opublikowano 20th June 2014 , autor: Monika Łączna - Niemiecki z Pasją 0Słownictwo związane ze szkołą po niemiecku; Cechy charakteru po niemiecku; słownictwo związane z hobby j. niemiecki; Czasowniki mocne j. niemiecki; Rekcja czasownika język niemiecki; Słownictwo związane z pogodą po niemiecku; Słownictwo związane z Adwentem po niemiecku; Obowiązki domowe po niemiecku; Słownictwo związane z lasem .Mam napisać na niemiecki opis jakiegoś zwierzątka po niemiecku..

"wypracowanie" po niemiecku — Słownik polsko-niemiecki.

(Gdy obowiązki domowe są już zrobione, można się zrelaksować.).. Zamieszczam poniżej listę z możliwymi obowiązkami domowymi.. Zadaj pytanie.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćHauspflichten- obowiązki domowe.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) / deine Hauspflichten.. Więcej informacji tutaj.Cechy charakteru po niemiecku; słownictwo związane z hobby j. niemiecki; Czasowniki mocne j.niemiecki; Rekcja czasownika język niemiecki; Słownictwo związane z pogodą po niemiecku; Słownictwo związane z Adwentem po niemiecku; Obowiązki domowe po niemiecku; Słownictwo związane z lasem po niemiecku; Kolory po niemiecku; Typy samochodu .wypracowanie domowe - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. 0 0 Odpowiedz.. Zawody po niemiecku; REKLAMA.. Wybrałam kota, bardzo bym prosiła abyście napisali mi ten opis w którym powinno zawierać sie : Imię, wiek, wygląd charakter.. W takim momencie przyda nam się lekcja pod tytułem obowiązki domowe po niemiecku.. Sprawdź w Sciaga.pl.. Życzę miłej nauki!Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: J.niemiecki ,moje obowiązki domowe.. Prezenty, Obowiązki domowe SŁÓWKA.. Redakcja serwisu zapytaj przypomina: W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie.wypracowanie o obowiązkach domowych..

wypracowanie domowe = die Hausarbeit.

Wypróbuj za darmo kurs eTutor.Przykłady użycia - "obowiązki domowe" po niemiecku.. Język angielski.. proszę o napisanie mi wypracowania o moich obowiązkach domowych z przetłumaczeniem na polski.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Moje obowiązki domowe po niemiecku.. Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz w 10 zdaniach o obowiązkach domowych.. Uwaga!. Z poważaniem Szpilusia_Figielek.Tłumaczenie słowa 'prace domowe' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Szkoła Szkoła podstawowa Gimnazjum Szkoła ponadgimnazjalna Przedmiot Biologia Chemia Fizyka Geografia Historia Informatyka Inne języki obce Język angielski Język niemiecki Matematyka Muzyka PO Polski Przedsiębiorczość Religia Sztuka WOSZnajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Co znaczy i jak powiedzieć "wypracowanie domowe" po niemiecku?. Streszczenia lektur.. Uwaga!. 0 ocen | na tak 0%.. Proszę najlepiej o całe wypracowanie, ale wiadomo to dość wymagająca prośba, więc przydałyby się chociaż pełne zdania, pojedyncze sformułowania.wypracowanie - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Pytania.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

.Przykłady użycia - "obowiązki" po niemiecku.

Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Odpowiedzi.. wypracowanie domowe, praca domowa (zadawana w szkole) die Haushaltsarbeit ; Niemieckiego najszybciej nauczysz się online..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt