Lektura felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi opracowanie
Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Streszczenie.. 4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Opracowane przez Freshmind Sp.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Jako taka łączy w sobie cechy: - powieści fantastycznej (eksperymenty nauczyciela biologii, spotkanie ze Świętym Mikołajem, gnom strzeżący skarbu), - powieści fantastyczonaukowej (wynalazki pana Polona, poziom rozwoju sztucznej inteligencji),Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. Streszczenie.. Właśnie z takim zadaniem zmierzył się mój syn na języku polskim.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Udostępnij.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Obejrzyj szczegółowe streszczenie lektury i zaoszczędź swój czas dzięki lekturek.pl!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - opracowanie Czas i miejsce akcji Akcja książki rozpoczyna się 1 września, kiedy główni bohaterowie rozpoczynają naukę w nowej szkole - gimnazjum im.. Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Udostępnij.. Quiz w Poczekalni.. Powieść wydano w 2004 roku, rok później Polska Sekcja IBBY wyróżniła książkę tytułem „Książki Roku 2005".. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Mieszka i uczy się w Warszawie..

Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Postacie tytułowe Felix Polon.

Rozpowszechnianie niniejszego materiału w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, utrwalanie lub kopiowanie .1 Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi dla Jasia Przez szklane drzwi banku wyszedł ostatni klient.. Treść .. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi, akcesoriów i gadżetów, ma także „superzegarek", który oprócz godziny pokazuje takie informacje jak czas wschodu i zachodu słońca, oraz ma wbudowany alarm.Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Plan szczegółowy powieści felix net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Pilnie potrzebuję streszczenia (nieszczegułowego) książki ''Felix, Net i Nika oraz Gan; Plan wydarzeń "Przygody Odyseusza; Proszę o plan wydarzeń palstusiowy pamiętnik szkoła podstawowa; streszczenie lektury Chłopi i plan wydarzeń Wchodzą do biurowca, stamtąd do magazynku i przez otwór w podłodze docierają do podziemi.. Jeśli w najbliższym czasie piszesz test z tej lektury, możesz spać spokojnie - z łatwością zdobędziesz piątkę lub nawet szóstkę!. W domu mieli przygotować podsumowanie lektury w dowolny sposób.Super test z lektury..

... jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami 😌 ...- Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.

Rozwiń zagadnienie, odwołaj się do tekstów Wisławy Szymborskiej oraz Rafała Wojaczka./ Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Rozpowszechnianie niniejszego materiału w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, utrwalanie lub kopiowanie materiału w celu rozpowszechnienia .„Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to powieść wielogatunowa.. Szukaj.. 17 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Liczy on obecnie (2019) piętnaście części.. Skomentuj.. Kim z zawodu jest mama Neta?. poleca 82 % 3211 głosów.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Adaptacja Powieść Rafała Kosika doczekała się adaptacji filmowej (2012).. Odpowiedz.Test z lektury: „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Wydana została również w języku litewskim, węgierskim i czeskim.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang Wypracowanie z lektury Felix net i nika oraz gang Niewidzialnych ludzi Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie „Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi"..

Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.71% Rafał Kosik „Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa" - opracowanie.

Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. 89% „Kobieta i kobiecość, niewiasta widziana oczami mężczyzny".. Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. Ikigai 10 miesięcy temu.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Zawiera nieodpowiednie treści?. 1565 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Test składa się z 12 pytań.. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. profesora Stefana Kuszmińskiego.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Czas i miejsce akcji Akcja toczy się współcześnie.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Niczego nie znajdują, więc wychodzą z kanału, którym wędrowali, na ulicę.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika.. Opracowane przez Freshmind Sp.. Rozwiąż test!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Utwór otwiera cykl złożony obecnie z piętnastu tomów.. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Felix, Net i Nika oraz Gang ./ Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Sygnał z czujnika odbierany jest przez centralkę podpinaną do komputera.Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym..

Czas i miejsce akcji„Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (lektura obowiązkowa) - ćwiczenie wprowadzająceJedną z nich jest „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika.

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwsza część cyklu o przygodach przyjaciół.. .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Plan ramowy 1. profesora Stefana Kuszmińskiego.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - powieść młodzieżowa science fiction.. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Net Bielecki - charakterystyka .. Skomentuj.. Jej autorem jest Rafał Kosik.. Bohaterowie korzystają z telefonów komórkowych, laptopów, mają dostęp do Internetu, pasjonują ich przygody Harry'ego Pottera, są świadkami lądowania łazika na Marsie.Felix, Net i Nika dowiadują się, że w miejscu, w którym stał kościół, jest teraz inny budynek.. Felix Polon - charakterystyka.. Znudzony strażnik zamknął drzwi na klucz, ziewnął, leniwie podciągnął obwieszony bronią pas i sprawdził, czy wszystkie komputery zostały wyłączone oraz czy nikt niepowołany nie pozostał w budynku.Streszczenie lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt